Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia felújítás, gépmunka, leletmentés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia felújítás, gépmunka, leletmentés

    Szervusztok!

    Sütiati vagyok. 37 éves. Feleségemmel együtt három szép gyermeket nevelünk.
    Jómagam tizen pár éves koromban fertőződtem meg a Pannónia szeretetével. Akkoriban egy apáról fiúra szállt TLF nyergében motoroztam sokat. A technika iránt mindíg fogékony voltam. Előbb gépjárműszerelői technikusi , majd ezt követően gépészmérnöki végzettséget szereztem. A géppark ez idő tájt indult fejlődésnek. Előbb egy P20 71. 6 havi, majd egy P21 74. 10. havi, később P20 69. 9 havi, legvégül P21 Lux tulajdonosa lettem. A motorok szakszerű újjáépítéséhez elengedhetetlen egy jó felújító, vagy saját szerszámgép. E célból vettem 2004 körül egy esztergagépet. Saját motorjaim gépmunkája mellett mások számára is elkezdetem forgácsolni, különböző a piacról nehezen beszerezhető alkatrészeket előállítani, újragyártani. A géppark további fejlesztésével mára teljeskörű motorfelújítást tudok végezni. Pl.: Kikopott csapágyhelyek javítása, motorblokkok vonalba fúrása, hengerfejek betétezése korszerű égéstérrel, csapágyfedelek gyártása és még sorolhatnám.
    Az évek során megszerzett szakmai tapasztalatommal szívesen segítem a hozzám forduló Pannóniásokat iparunk e legendájának utókor számára történő megőrzéséért.

    #2
    ...és hol vagy , kicsiny országunkban?

    Komment


      #3
      Sütiati, Légy üdvözölve itt a fórumon.

      Komment


        #4
        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ...és hol vagy , kicsiny országunkban?
        Hát itt van tőlem nem messze...

        Komment


          #5
          Üdv mindenkinek!

          Decs, Tolna megye.

          Komment


            #6
            Szevasz Sütiati!

            Sütiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pl.: Kikopott csapágyhelyek javítása, motorblokkok vonalba fúrása, hengerfejek betétezése....
            Az évek során megszerzett szakmai tapasztalatommal szívesen segítem a hozzám forduló Pannóniásokat iparunk e legendájának utókor számára történő megőrzéséért.
            A versenyszakosztályon néztem a fotóidat! Gyönyörű amit művelsz!

            Sütiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ...szívesen segítem a hozzám forduló Pannóniásokat...
            Bár én nem vagyok Pannóniás, de azért kérdezhetek?

            Komment


              #7
              Üdvözlünk a fórumon! Remélem tudásod sokunk számára nagy haszon lesz gépeink javításakor!

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X