Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Felületkezelés galvanizálás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Felületkezelés galvanizálás

    Sziasztok!
    Érdeklődnék, tudtok-e segíteni nekem felületkezelésben, galvanizálásban. Nézelődtem már a neten, lehet kapni jó kis elektrolitokat, de sehol nem látom, milyen feszültséget és áramerősséget kell használni stb. Van valakinek ilyen tapasztalata?

    #2
    Igen van tapasztalatom , szépen megtisztítom a felület , ha nagyon szépet akarok akkor polírozgatom is , meneteket "átvágom" a levédendő helyeket levédem . Aztán egy dobozban (főként a kerek nagy dobozos citromos "nápolyi" )a nevemet ráírva elviszem a BP. xlll ker be a Varga Speciál KFT hez és gyönyörüen megcsinálják .

    De , ha már idetaláltál , a témát nem régen már jól kitárgyalták .Biztos megtalálod .
    sepy, dafko54 és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A spanyol viaszt is feltalálták már nem kellene vele kísérletezni főleg azért is mert nem teljesen veszélytelen dolgok melyek emberre és környezetre sem veszélytelenek. Az elérhető eredményekről nem is beszélve a tandíj itt is megfizetendő!. Mindezt magyarra lefordítva szerintem felejtős ötlet hiszen ez jó minőségben és elérhető áron végzik sok helyen. / króm kivétel!/.Igaz azóta már ez a gond megoldódott!.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X