Közlemény

Collapse
No announcement yet.

gaborka‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    gaborka‎

    sziasztok!

    Sikerült hozzájutnom pici pénzért egy működőképes és egy motorhibás RS 09-eshez és ezeknek a felújításához szeretnék ötleteket, tanácsokat, dokumentációt kapni.

    #2
    Még egy beteg,nem gondoljátok ,hogy egy idő után betelik a zárt oszály?

    Újból eltévedt valaki a megfelelő helyre,érezd jól magad közöttünk!!!
    OdinHEM, korompaiistvan és chemotox kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Üdv a fedélzeten gaborka de sajnos én nem tudom mi a z a rs 09 légyszíves pár szóban mutasd be.

      Komment


        #4
        Üdv Gáborka.
        Az RS 09 , ha egyre gondolunk akkor az traktor. Mégpedig olyan aminek a motorja hátul volt és előre csak egy váz nyúlt középen.
        Nem tán egy ilyen fenevad került a birtokodba?

        Komment


          #5
          Egy kép mindig nagy segítség tud lenni

          Komment


            #6
            Kedves Gaborka!

            Napjainkra,-szinte kikoptak a használatból az RS-09-esek.Amennyiben,valamilyen szerelési utasítást,kezelési könyvet szeretnél hozzá kapni és itt a fórumon,nem fog jelentkezni senki,kinek esetleg van ilyen és szívesen meg is osztaná veled,akkor javasolnám,hogy írd be a keresőbe a neten,hogy RS-09 service manual,vagy RS-09 DDR schelepper handbuch,esetleg,montage anleitung és biztosan lesz találat.Azt nem tudom ,hogy a talált könyvhöz ingyenesen lehet e majd hozzájutni,vagy fizetni kell érte,de találni fogsz,az biztos (kipróbáltam).

            Mellékelek két képet,mert a fiúk többsége,nem tudja miről van szó,ezért elégítsük ki a kíváncsiságukat.

            Click image for larger version

Name:	RS09.jpg
Views:	1
Size:	60.5 KB
ID:	134498 Click image for larger version

Name:	RS09-01.jpg
Views:	1
Size:	62.3 KB
ID:	134499

            Az Rs-nek is több változata vollt,ha jól tudom,2 és 4hengeres ,mindkét esetben léghűtéses diesel motorokkal gyártották Őket.Eszközöket hátra és előre is lehetett szerelni.


            Üdvözlettel:Che
            kvaga, mátéapu és korompaiistvan kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Én is üdvözöllek itt gaborka‎!

              Ezt találtam a letöltések menüpontban: RS-09 - Letöltések - Veterán fórum
              mátéapu, Che és korompaiistvan kedvelte ezt.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X