Közlemény

Collapse
No announcement yet.

oggy on board egy VW T1-el

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    oggy on board egy VW T1-el

    Sziasztok!

    OGGY azaz Országh Gábor vagyok és egy régi álmom látszik megvalósulni miszerint egy 62-es Volkswagen Transporter tulajdonosa lettem, amelyet már egy pár éve kinéztem magamnak és most sikerült megvennem.
    Az autó egy tető alatt állt,és várt kb 20 évet felújításra, én pedig 4 éve találtam rá. Mostanra (2013 márc) sikerült megegyezni a gazdával hogy eladja, és márciusban "ástuk ki a földből". Az alkatrészeit kosárban ill szóban ígéret formájában kaptam meg. Azóta kapom egy két hetente a különböző megtalált részeket és talán egyszer már elérjük az 50%-ot. Az autó kasznija üvegei kormány és futóműve, kerekek, váltója ülések megvannak ugyan erősen patinás de még vastartalmú részekkel. A szándékom egy (talán szentségtörés ezen a helyen) hot rod építése, ültetéssel, erősebb motorral és vidám belsővel.
    A buszozást annyira akartam hogy ugyan már tudtam a t1 létezéséről de 4 éve vettem egy használható t3-ast amely szintén tuning alany lett, és mindennapi használatban van munkához és szabadidőhöz egyaránt.
    Remélem nem lógok ki az itteni társulatból és jókat beszélgethetünk majd a gépekről.

    #2
    Üdv a fórumon!
    Jó dolog, amikor az álmok megvalósulnak!

    oggy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én pedig 4 éve találtam rá.
    Kitartóan alkudoztál

    Komment


      #3
      Köszi! Igen, bár inkább csak most szorult meg a tulaj annyira hogy eladja

      itt egy pár kép az autórólClick image for larger version

Name:	DSC_0129.jpg
Views:	1
Size:	192.8 KB
ID:	137305Click image for larger version

Name:	DSC_0081.jpg
Views:	1
Size:	191.0 KB
ID:	137306Click image for larger version

Name:	DSC_0082.jpg
Views:	1
Size:	181.9 KB
ID:	137307Click image for larger version

Name:	DSC_0084.jpg
Views:	1
Size:	176.8 KB
ID:	137308Click image for larger version

Name:	DSC_0128.jpg
Views:	1
Size:	191.1 KB
ID:	137309
      kz400kltd és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szervusz!,
        Ha tudok segíteni az infóval akkor annyit tudok, hogy mellettem lakik egy "VW őrült" Vörös Géza Pécs csillag utca, neki van ilyen 5 , egyebekkel együtt vagy 15 és övé az egész utca mint parkoló, de már egy komplett forgácsoló iparágat hozott létre erre a hobbira kihegyezve. Apa, fia, menye, mind VW őrültek persze a szó jó értelmében és mindenki azzal jár. Egy gondtalan hétvégén, akad akár 30 t1 meg bogár is az utcában.
        OdinHEM és oggy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          KÖSZI AZ INFÓT!
          Pécs? az jó hely! (jó messze van) lehet hogy jó lenne értekezni velük. mit szólsz a járműhöz ( tudom; sok meló meg pénz idő ....)
          OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szervusz!
            Mit szóljak? Tetszik, a kihívással együtt is merthogy lássuk be, lesz majd néhány órára szükséged míg helyre teszed a kicsikét. Ahogy elnéztem minden elemére egy teljes felújítás kell. Szerintem ha egy blogot vezetnél róla , akkor a végeredmény egy netregény lenne de tutira megérné szerintem. Sok sikert kívánok, ha lesz rá módom akkor beszélek a Vörös Gézával és küldök elérhetőséget. Ha gondolod beszélsz velük, állandóan járnak veterán túrákra ide-oda, esetleg ha felétek járnak, egyeztetés után megcsodálhatod a munkáikat. Sok sikert kívánok a ráncfelvarrásokhoz.
            OdinHEM kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Hello!
              Nekem is ez a szivem csücske, bár én ekkora küzdelemre nem merek válalkozni. Gondolom egy ilyet szeretnél. Ha összejön rá a pénzem hozatok inkább az USA-ból egy hasonló állapotút.
              Sajnos csak a szállítmányozásában vettem részt, és a szívem fáj minden alkalommal amikor az újdonsült tulaj elviszi.
              De üzletnek sem utolsó, német gyűjtők egy kissebb vagyont megadnak érte ha egyszer ez lesz belőle.
              Hát sok sikert és főként kitartást!
              OdinHEM kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X