Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Marika‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Marika‎

    Sziasztok!
    Marika vagyok, s férjemmel egy T5-ös pannónia büszke tulajdonosa. Már gyerekkoromban nagy tisztelettel voltam e jármüvek iránt, s most hosszú szünet után nekünk is lett egy. Felújíttatuk, már csak az akkumlátor hiányzik belöle. Mivel még csak most tanuljuk, hogyan is kell bánni a motorral, biztos vagyok benne, hogy nagyon sok értekes tanácsot találok majd ezen az oldalon. Sziasztok!

    #2
    Szia!
    Üdvözlet a fórumon mindkettőtöknek!
    Sok Pannóniához értő tag van itt, biztosan rengeteg számotokra érdekes és értékes információt találtok!
    Ha meg lesz az akksi, jó motorozást, és sok pozitív élményt kívánok!

    Komment


      #3
      Örömmel látunk köreinkben!
      Kivel, hogyan, mennyiért, milyen végeredménnyel, esetleg képekben is, ha van kedved megosztani velünk, szívesen vesszük.
      sepy és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdv!Nem az első, dejelenleg az egyetlen fórumozó NŐ a csapatban!Ne hagyd magad, és ne vegyél a szívedre semmit! Sok jó ember van itt! Szeretettel fogadnak mindkettőtöket! Rengeted pannónia tudor lakozik az oldalon, tőlük bármit kérdezhettek, szívesen fognak segíteni.
        sepy és taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Végre egy hölgy tag is van köztünk!
          Tök jó, hogy együtt csináljátok a férjeddel, illetve Te is lelkesedsz a témáért!
          Jó motorozást! És ha lehet, illetve van kedvetek, tegyetek fel képeket
          taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tök jó, hogy együtt csináljátok a férjeddel, illetve Te is lelkesedsz a témáért!
            Házastársak között ez így van rendjén!

            Kedves Marika! Én is nagy örömmel üdvözöllek itt a fórumon. Eddigi tapasztalatok szerint egy veterános hölgy mindig felpezsdíti a hangulatot. Nem szeretnék félreérthető lenni. Egyszerűen klasz dolognak tartom, ha egy nő ilyen dolgok iránt érdeklődik.

            Jó fórumozást kívánok. Ne csak olvass, hanem szólj is hozzá bátran. Üdvözlettel CZsolti.
            sepy, Che és taluga kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kedves Marika! Örülök,hogy szinesíteni fogod Pároddal közösségünk oldalait. Örülök neki mert igen ritka ,hogy egy Hölgy " merészkedik" marcona fiúk közé.! Ugye azért nem teljesen ilyenek vagyunk? Én személy szerint A CZ -sek táborát erősítem de szívesen folytatok eszmecserét más dolgokról is. Érezzétek jól magatokat közöttünk és várjuk következő jelentkezéseteket. Üdv. Sepy.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X