Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Helló Urak!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Helló Urak!

    Üdvözlök mindenkit új tag vagyok!
    Nos azért bátorkodtam ide regisztrálni mert van 1 Rs 09 traktorom,és van 1 olyan gondja hogy hiába van sebességbe nem megy a traktor.
    A másik meg az hogy 1 sebességet sem találok benne.
    Szerintetek mitől lehetséges ez?
    Ha lehet kérnem akkor az email címre{ottyo@citromail.hu} küldjétek a válaszokat.Köszönöm szépen.
    üv:Józsi

    #2
    Üdvözöllek itt a fórumon !

    Én úgy gondolom ,hogy ez a fórum azért van ,hogy megosszuk egymással azokat a dolgokat ,amelyek felmerülnek a veterán járművünk hibáiról !
    Ezért lepett meg a dolog ,hogy privátba kéred a választ ! Szerintem abból senki nem tanul ,ha te egyedül tudod meg ,hogy mi is a baja a trakidnak .Azért írom mindezt ,mert segíteni akarok abban ,hogy hogyan is mennek itt a dolgok .
    Miért ilyen titkos az amit tudni szeretnél ?

    Ettől függetlenül érezd jól magad ,vannak itt sokan akiknek vannak traktorjaik ,ők biztos fognak neked segíteni !
    Van más járműved is ?
    Üdv Tamás
    Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2013 máj. 19, 18:50.
    Igor, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ványi Józsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      van 1 Rs 09 traktorom,és van 1 olyan gondja hogy hiába van sebességbe nem megy a traktor.
      A másik meg az hogy 1 sebességet sem találok benne.
      Szerintetek mitől lehetséges ez?
      Szia Józsi!

      HA nem találsz benne sebességet, akkor honnan tudod, hogy sebességben van? Bocs a kötöszködésért, de ez így tényleg abszurd. Mindamellett így látatlanban csak azt tudom mondani, hogy mechanikus váltóról lévén szó lehet, hogy annyira szét van kopva a váltókar, hogy mellétalál a kapcsolórudazat hornyainak. Ezt csak a váltórúd leszerelésével, a gömbfejrész megtisztításával és a tolórudazat beállításával lehet megállapítani, illetve megszüntetni.

      Ha egy kicsit pontosabban fogalmazol, netán képeket is töltessz fel, akkor jobban tudunk segíteni. És persze nyilvánosan.
      Igor, sepy és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdv a forumon!

        Ami problémát leírtál, az sajnos olyan, hogy a traktort kívülről nézegetve, ne adj isten ölbe tett kézzel ülve nem fog kiderülni, megoldódni. Főleg azoknak is nehézség akik a monitor másik oldalán vannak és segítséget vársz tőlük.

        Ha jól néztem felülről könnyen megbontható a váltó előbb nézzél benne szét. Itt az oldalon van gépkönyv hozzá nem árt azt is megnézni.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X