Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bütykölő

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bütykölő

    Sziasztok!
    A nevem Varga Gábor. Gépjármű villamossági műszerész a szakmám. 55 éves vagyok. A haverok, azok gyerekei motorjait, traktorjait, autóit bütykölgetem. Főleg a régebbi gépek érdekelnek, mert azokhoz még talán értek is. A volt szoci és régebbi gyártású nyugati motorok, robogók, autók, traktorok érdekelnek. Munkám során ha megakadok, az interneten próbálok segítséget találni, egy-egy makacs hiba megfejtésére. Így jutottam el erre az oldalra is. Ha valakinek jármű villamossági problémája van, szívesen segítek, ha tudok.
    mindenkinek jó bütykölést kívánok: Gábor

    #2
    Szia!
    Mindenekelőtt: Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, csak más a tapintása!
    Na, kb. ennyit tudok az elektromosságról. Ennél fogva ki is ver a hideg veríték, ha valami elektromos cucc elromlik!
    De jelenleg szerencsére úgy világít, villog, csattog, dudál a motorom, hogy öröm nézni, hallgatni...
    Van itt pár téma, amiben szerintem elkél a villamossági szakember segítsége. Pl. jelenleg az MZ motorok szerelésében egy fesszabályzós probléma...
    És remélem Te is kapsz innen segítséget ha kell!
    Jó fórumozást!

    Komment


      #3
      Helló Gabi!
      Üdvözöllek közöttünk.Úgy gondolom, hogy itt sok nyitott kérdésre megtalálhatod a választ.
      üdv:Rombolo

      Komment


        #4
        Üdv közöttünk Gabi!
        Hozzá értő szakemberből sosem elég, pláne, ha olyasmihez értenek, amihez én nem
        Remélem megosztod velünk tapasztalatod és te is válaszokat kapsz a kérdéseidre!

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X