Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozom joci 56

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozom joci 56

    56 éves vagyok és beleuntam a sok kertészkedésbe, emiatt új izgalmas elfoglaltságot kerestem , ez pedig félholt vagy teljesen holt motorok felélesztése. Egy 89 es Romet kadetet már rendbetettem az unokámnak, de most egy létfontosságú szerveitől megfosztott 84 es évjáratú Romet kadetet szeretnék feléleszteni saját részemre. Sajnos nincsen gépkönyvem. Ehhez szeretnék segítséget kapni tőletek, én pedig megosztanám veletek tapasztalataimat.
    Mindenkinek sok sikert kívánok a hobbijában.

    #2
    Kedves Joci! Légy üdvözölve a fedélzeten ha motor szerető ember vagy akkor jó helyre érkeztél. Érezd jól magad közöttünk hol biztosan kapsz magyarázatot kérdéseidre, viszont mi is várjuk tapasztalataid. Légy aktív tagja közösségünknek. Üdvözlettel: Sepy.
    -t5- kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv Joci!
      A Romet nekem is a szivem csücske. Anno azon tanultam motorozni, és rengeteg élmény fűződik hozzá. Sajnos az a gép már nincs meg. Anno kamaszfejjel eladtam, majd az új tulajtól ellopták. Így a visszavásárlásra sincs esélyem. Amiket viszont hirdetnek.... azokat inkább hagyjuk...
      Azon tanultam szerelni is, az egyszerű fékjavítástól a sebességváltó fogaskerék cseréig. Mindazonáltal szerintem jó kis gépek, csak meghajtani nem szabad őket...
      A kertészkedést meg lehet unni? Munkád, szakmád volt, vagy hobbi?
      -t5- kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X