Közlemény

Collapse
No announcement yet.

M. Zoltán (Börzeinfó) bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    M. Zoltán (Börzeinfó) bemutatkozás

    Üdv. mindenkinek!
    Nevem Magyar Zoltán. Valószínű látásból vagy személyesen páran ismernek. Fémcsiszolással foglalkozom, valamint a Börzeinfó weboldalt szerkesztem.
    soveny kedvelte ezt.

    #2
    Ez szép volt Zoli))
    A polírozást kihagytad
    Megérkezett a Danuvia alkatrészeim, köszi, jó lett.

    Komment


      #3
      Szia Zoli!

      Jó egy ilyen szaki a csapatban!

      Komment


        #4
        Átjövik inkább ide, hogy ne offoljam a börze naptár témát.

        Nézegettem a weboldalad és igazából azt nem értem, hogy miért szereted egymásba ágyazni a frame-kel a honlapokat? A bogger oldalainak lehet saját domain nevük, így az egész tartalmat elkészíthetnéd ott is. Nekem egyébként tetszik nagyon az a beágyazott rész, lehetne egyből ez a www.borzeinfo.hu tartalma. Ami pedig ott „kint” van tartalom, azt bevihetnéd a blogba „egyéni” oldalakra például.

        Szerintem sokkal esztétikusabb is lenne és keresőoptimalizálás szempontjából is jobban járnál, több látogató esne be a Google-ből, ráadásul ezek a látogatók nem bolyonganánk, hogy most hol is vannak, kint-vagy bent?

        Vagy valami egészen más a koncepciód?
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #5
          Igazából nemrég kezdtem megtanulni a webszerkesztést autodidakta módon 42 éves koromra
          A honlap előbb volt meg, és a blog helyén egy sima html oldal volt amit macerás volt frissíteni, főleg hogy sokáig nem volt netem költözés miatt. Aztán találtam ki hogy egy blogot beágyazok amit akár mobiltelefonról is frissíthetek. Sőt más is írhat bele (csak mint a példa mutatja nem nagyon akarnak, már több embert hívtam)
          Most tanulgatom a css-t akkor majd lehet hogy átalakítom. Viszont a blogban nem látok annyi kihívást meg fantáziát hogy csak az legyen.

          Komment


            #6
            M.Zoltán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Most tanulgatom a css-t akkor majd lehet hogy átalakítom. Viszont a blogban nem látok annyi kihívást meg fantáziát hogy csak az legyen.
            Ezt nem pontosan értem. Elég nagy kihívás egy komplett portált egyedi megjelenéssel összehozni. Az eredmény viszont nagyon ütős lenne. Mindenféle szempontból. És ami miatt jó ötletnek tartom, hogy elsősorban pont css tudást igényel. De azt sokat!

            No, de itt egy egyszerűbb dolog, ahogy ígértem elkészítettem a leírást:

            Veterán apró hirdetésbetekintőjének konfigurálása
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X