Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TJohnny Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    TJohnny Bemutatkozás

    Üdvözlök minden egyes fórum tagot újonnan érkezőként! Ami engem a veteránokhoz köt az nem más, mint az én nagyapámtól örökölt 1958-as Pannóniám. Tinédzserkorom nagy szevedélye volt helyrepofozni a gépet, azóta is imádom a benzinszagot. Volt egy hosszú időszak, amikor nem tudtam kellően figyelni rá, és az elmúlt 13 évben be sem volt indítva a gép, mert elköltöztem a szülőfalumból és a masina otthon maradt. Aztán az idén gondoltam egyet és újra magamhoz vettem a kezdeményezést. Éppen két napja kíváncsiságból nekiláttam, kitisztítottam a tankot, kipucoltam a porlasztót, megcsiszoltam a kalapácsot, megnéztem a szikrát és az olajat, betöltöttem pár liter benzint és izgatottan léptem a berúgókarhoz. Két kulcsnélküli laza rúgás, majd kulcs a helyére és már indult is a gép. EZ A PANNÓNIA! Csupa nagybetűvel!!! Fel is fújtam a kerekt és már jó pár próbakört meg is tettem. Csodálatos élmény volt. 15 évvel öregebb nálam a gép, örömmel venném, ha én is így ketyegnék ennyi idős koromban. Most jön majd a neheze, mert rendbe kell raknom, hogy valahogy ki is nézzen, hiszen a rozsda nem illik ehez a géphez. Le is kellene újra vizsgáztatnom, ami nem lesz egyszerű, mert a papírok is elvesztek valahol a 90-es években. Annyi előnyöm lehet, hogy ekkor még futott saját papírjaival az úton, és benne kell legyen valahol a nyilvántartási rendszerben. Röviden ennyit rólam...

    #2
    TJohnny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Röviden ennyit rólam...
    Kedves TJohnny!

    Köszönjük szépen az igen részletes és szemléletes bemutatkozást. Általános tapasztalatunk, hogy néha 4-5 új regisztrált tag összesen nem ír magáról ennyit, mint Te. Kívánom, hogy érezd jól magad közöttünk és mihamarabb szépüljön meg a motorod.

    Üdvözlettel: CZsolti
    mátéapu és Che kedvelte ezt.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X