Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csata bemutatkozása! :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csata bemutatkozása! :)

    Sziasztok!

    Stadler "Csata" Attila vagyok.
    A feleségem, és a gyermekeim mellett új szenvedélyem van.
    A veterán autó.
    Vagyis egy bizonyos tipus...a Volkswagen Passat 32B Variant.
    Május elején sikerült is vennem egyet, bár már régóta vadásztam rá!
    1982-es évjárat, 1,6-os diesel.
    A vásárlásnak több oka is volt, a család bővülése, a diesel gazdaságossága, az elektronika minimális szintre csökkentése
    Úgy érzem sikerült minden, amit terveztem, ezzel az autóval
    A felújjításba már belefogtam, cserélgetek rajta dolgokat, amit a pénztárcám enged, bár nem túl drága autó

    Én nagyon szeretem, bár tudom, még évek telnek majd el, mire olyan állapotba kerül, amilyenbe szeretném.
    De kitartok, mert imádom

    Akinek ez a tipus a kedvence, vagy ilyennel rendelkezik, szívesen várom az ötleteket,tanácsokat

    #2
    Üdv minálunk!
    Valóban szép autó, tavaly én is nézegettem ilyeneket, de az anyagiak lebeszéltek (A swiftemtől nem válok meg, második autó fenntartása pedig....).
    Egyszerű, szögletes, hatalmas, de pont ettől szép. Egy ilyennel még az eget is elhurcolja az ember
    Sajnos én így segíteni nem tudok, de biztosan akadnak itt tapasztalt emberek!
    Csata kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Helló,köszi!
      Sajna második autónak én sem tudnám...még megvan a Fiat Puntom...de már eladó
      Igen nagyon szép autó, és praktikus...és tényleg egy igazi családi igásló!!!
      Hát remélem lesz majd, aki szereti ezt a tipust.

      Komment


        #4
        Igen én pl. szeretem a típust, bár nekem egy picit nyugati. Ettől függetlenül szerintem ez az az autó ami szinte tönkretehetetlen. A páromnak van egy 2-es Golfja majdnem fél millió km-rel. Beül izzít, indít és megy. Soha semmi komoly gondja nem volt.
        Szerintem nektek is be fog válni a technika.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X