Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Tisztelt Veterán fórum! Régi adósságomnak próbálok eleget tenni amikor írom ezt a pár mondatot.Mondom ezt azért mert három évvel ez előtt regisztráltam ezen a fórumon.Nagyon kevés szabadidővel rendelkezem,talán ennek a számlájára írható a késlekedés oka.A fórumra egy P20 alkatrész jegyzék kapcsán találtam rá.Amit ez úton nagyon köszönök mindenkinek,akik ezt számomra lehetővé tették.
    Magamról csak annyit,hogy 1967-ben születtem ,fuvarozással foglalkozom és Dabason lakom.
    Motorozás régóta a kedvenc időtöltésem,amelyet kisebb nagyobb időszakok szakítottak félbe.A veterán motorokkal nyolc évvel ez előtt kezdtem foglalkozni.Édesapám 1973-ban vásárolt, és azóta is az ő tulajdonába
    lévő T5H volt az első amit felújítottam.Majd vettem egy P20-ast és ,utána egy MOTORKULI következett.
    Ezeken kívül van még egy ETZ és egy SIMSON S51 amik ez után fognak sorra kerülni.
    A fórumtól kapott email-nek nagyon megörültem,és próbálok minél több aláírást gyűjteni.Annál is inkább mivel a kuli révén érintett vagyok én is.Remélem,hogy a kezdeményezés sikerrel fog járni!
    ÜDV:novicsento
Ugrás az oldal tetejére
Working...
X