Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Üdvözlök mindenkit!
    Gábornak hívnak
    24 éves vagyok
    Polgárdiba lakok
    Jelenleg Aprilia old sr-em van (robogó) ami enyhén tuningolt, régota tetszenek a veterán klasszikusok. Kiszemeltem egy Pannonia T5-öst de nem tudom hogy induljak el vele milyen alapot érdemes vásárolni,sok macera van e vele meg kb mennyibe állna meg a felujitás (tuningolni nem szertném teljesen gyári állapotot szeretnék kihozni a "vas" bol).

    #2
    Piratekenci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiszemeltem egy Pannonia T5-öst de nem tudom hogy induljak el vele milyen alapot érdemes vásárolni,
    Szia Piratekenci/Gábor!
    Ha kiszemelted, akkor nincs mit tenni, meg kell szerezni! Mondhatok én Neked bármit, ha beleszerelmesedtél, akkor igyekezz, nehogy valami "fanatikus" lecsapja a kezedről. Mikor én megvettem a T5-öst úgy gondoltam, hogy minél kevesebb munka és pénz legyen a felújítás, keresek egy "jobb" darabot. Az ország másik végében találtam egyet, jó állapotút, szépet, jót! Jó sok pénzbe került, egy szezont motoroztam vele, azután kopottnak, viseletesnek tűnt! Gondoltam szétszedem, felújítom, de rá kellett jönnöm, nekem a munkám mellett nincs időm rá! Így azt ötlöttem ki, hogy olyan kezekre bízom akik restaurálással, felújítással foglalkoznak. Na ott aztán megtudtam, hogy hiába vettem jó állapotút szépet, a teljes felújításnál majdhogynem mindegy, hogy rozsdaboglyát vagy egy "szépet" krómoztatsz, fényeztetsz!

    Piratekenci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok macera van e vele meg kb mennyibe állna meg a felujitás
    A válaszom: Nagyon sok macera és rengeteg pénz, de szerintem aki szereti a gépét, gépeit nem számol, azaz nem úgy ahogy egy "közgazdász". A tételek közül mindig kimarad a saját munka, a haverok-szomszédok-rokonok által összeadott munka-alkatrész stb.

    Olvasgass más témákat is a fórumon, azután vágj bele! Én 24 éves lennék újra, senkire nem hallgatnék!
    Sok sikert!
    Piratekenci, sepy és Ricsi95D kedvelte ezt.
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #3
      köszi a gyors választ igazábol az is az oka, hogy ennyire kötödök a régebbi motorokhoz mert egy jawa mustángon tanultam meg motorozni mz ts-t számtalanszor szereltünk egy nagyon jo barátommal és igen hálás kis gépek tudnak lenni ha jol karba vannak tartva Jah és nem utolso sorba szeretek szerelni fényezésen, kromozáson, a kárpit munkán kivül szerintem minden menne.




      még egy olyan kérdésem lenne,hogy kilométer ora felujitto szettet markolatokat honnan tudok beszerezni? Ha tudtok mondani egy oldalt megköszönném
      mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Piratekenci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha tudtok mondani egy oldalt megköszönném
        Már köszönheted is!
        Magyar motorokhoz alkatrész
        Fóti Gyula Telefon: 0620-342-1373
        E-mail: pannoniasok@gmail.com
        sepy és Piratekenci kedvelte ezt.
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #5
          Nagyonszépen köszönöm :P

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X