Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Sziasztok!

    Borók László vagyok, 35 éves motorbolond. 2006 óta motorozom, évente kb. 10 000 Km-t megyek.
    Egy CBF600-as Hondám van, leginkább a dolgom után rohangálok vele (autóm nincs), de túrázni is szoktam.
    A biztonságos, mérsékelt tempójú közlekedés híve vagyok, a hülyegyerek-korszakom már elmúlt.
    Nagy örömmel olvasom a bejegyzéseiteket, főleg amióta a múlt hónapban én is vettem egy 1974-es gyártású Pannonia T5H-t. A motor rettenetes állapotban van, de pont ilyet akartam, mert a szerelés érdekel igazán. Gyakorlatom persze nincs, így valószínűleg gyakran foglak benneteket zaklatni kérdésekkel. A legfontosabb szempont az volt a vásárlásnál, hogy névre tudjam íratni a motort a majdani zökkenőmentes forgalomba helyezéshez. Ez sikerült is, a minap jött meg a törzskönyv.

    Örülök, hogy itt lehetek!

    Laca

    #2
    Kedves Laca!

    Köszönöm ezt a szép bemutatkozást.Tetszik,mert nagyon emberi és mindent elmond egy emberről,aki egy közösséghez csatlakozik,-nem is kell ennél több.

    A Pannonia felújításához,jó egészséget,kitartást és pénzt kívánok,-remélem velünk maradsz és olvashatunk még tőled!A felmerülő kérdéseidet nyugodtan tedd fel és biztos lesz aki megválaszolja,-próbál segíteni!

    Üdvözlettel:Che
    Ricsi95D, dongos78 és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Pszichómotoros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Örülök, hogy itt lehetek!
      Mi pedig örülünk hogy ide találtál és csatlakoztál hozzánk. És persze egyben üdvözöllek is.
      A Pannoniához pedig időt, türelmet, kitartást, elszántságot, pénzt, és nem utolsó sorban jó egészséget kívánok neked.
      dongos78, -t5- és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        -Tudod, én nem értem, minek vacakolsz ezzel a Pannóniával.
        -Tudod, az eredeti terv egy faros Ikarus volt, de sehogy sem fért be a garázsba...
        Ricsi95D, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Pszichómotoros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          -Tudod, én nem értem, minek vacakolsz ezzel a Pannóniával.
          -Tudod, az eredeti terv egy faros Ikarus volt, de sehogy sem fért be a garázsba...
          Hát ez jobb szöveg, mint az én satuvásárlásos széptevésem
          http://veteran.forum.hu/cseveges-vet...html#post41881


          Pszichómotoros, légy üdvözölve! Én egyenlőre csak ácsingózok egy ilyen motorra, de ami késik az ugye nem múlik. Én egy Czetkát reparálok, amelyről bővebben a profilomban olvashatsz. Kérdezz és szólj hozzá bátran a témákhoz. Van belőlük bőven. Én annyi pannóniás hozzászólást olvastam már itt, hogy lassan már kezdem magam kiismerni a részletekben is. Ebből leszűrheted egyből, hogy nem egy szófukar, "fiókban reszelős" társaság ez a fórum.

          Isten hozott nálunk. Üdvözlettel: CZsolti
          mátéapu, és kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X