Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Sziasztok,Muravej háromkerekű motorkerékpárom van, de szeretnék Simson s51-est.Sajnos sok problémám
    van a Muravejjel. Örűlök,hogy a fórum tagja lehetek!




    Sziasztok nem idula a muravej háromkerekűm.(uj a platina,gyuruk, konenzator,karburator)Frocsel indul de utana lefulad . Melegen nem indul.Szikra van.Elore is koszonom.

    #2
    Szervusz Abel1!

    Örömünk kölcsönös,én is örülök,hogy a fórum tagja lettél.Az a baj ezzel a Murajevvel,hogy nem kalasnyikov,-mert az a hír járja,-azt ha ledobják a 10.emeletről,akkor is működik.Gondolom,ha a gyújtás rendben van,akkor az üzemanyag ellátás körül kell kutakodni.

    Tudni kell azt is,hogy a ma forgalmazott üzemanyagok sok szerves adalékot tartalmaznak,melynek az a következménye,ha ritkán használod a járművet,illetve nem mindig friss a benzinnek nevezet folyadék,a szerves adalékok megbomlanak,kicsapódnak és dugulásokat okozhat,a benziből keletkezett,"ragasztó".

    Úgy vélem,hogy tanácsos lenne,a teljes üzemanyaggal kapcsolatos rendszer,alapos kitisztítása!

    Azután,ha nincs jobb dolgod,írhatnál magadról,egy kicsit többet,hogy megismerjünk,-téged és a Murajevet is!

    Üdvözlettel:Che
    apacsavo, Titus és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia!

      Két dologról írsz. Az egyik, hogy szeretnéd elcserélni a Muravejt egy Simsonra ha jól értem. A másik az indítási gond.
      A csere érdekelne, ha össze tudjuk hozni. Az üzemanyag/indítási probléma sok minden miatt lehetséges... Ha szétszeded a karburátort a tömítésre vigyázz, szikével válaszd le valamelyik felületről óvatosan mert kínos lesz pótolni ha tönkre megy.
      Üdv: Tibuszpapa
      apacsavo kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szervusz! Üdv az oldalon! A szerelés elősegítéséhez tettem fel az oldalra egy szervízkövet a Muravej-hez. Sajna oroszul van, de a képek sok segítséget adhatnak!
        Itt tudod letölteni. :http://veteran.forum.hu/downloads.php?do=file&id=858
        Üdv.Pasetta

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X