Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozom

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozom

    Sziasztok!

    33 éves autószerelő vagyok, Békés megyében, egy faluban lakom. Jelenleg van, egy nálam 1 évvel fiatalabb almazöld Lada 1200S-em.
    Pár átalakítást már csináltam rajta, a jobb, megbízhatóbb, kényelmesebb használhatóság miatt. Így került bele az 1500-as teljes belsőtere, műszerfallal együtt (itt megtartottam az autó gyári kötegét, csak néhány plusz vezetékre volt szükség), Hall-jeladós gyújtáselosztó, a Samara vezérlőjével és kötegével, az automata bemelegedés szabályzó, és még sok apróság, egyéb Ladákból. Még vannak terveim, de egyelőre nincs időm vele foglalkozni.
    Egyébként minden eredeti alkatrésze megvan, még akármi is lehet... .
    Főleg a régi teherautókat szeretem, a magyarokat (Csepel, Rába), és a volt szovjet gyártmányokat (Ural, Kamaz, Maz...) a teljesség igénye nélkül. Illetve ugyanilyen felosztásban a traktorok, mezőgazdasági gépek érdekelnek még.
    Gyűjtöm a Retróautók és az Atlas Teherautók sorozatát, valamint van még jó néhány retró műanyag és lemez játékom.
    Hát egyenlőre ennyit gondoltam, köszönöm annak aki végigolvasta!
    Üdv.: Béci

    #2
    Szia
    Akkor te egy hotrod-épitő vagy?!
    Üdvözöllek,érezd jól magad nálunk!
    OdinHEM kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X