Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Én Miskolc város szülötte vagyok és mind a mai napig itt élek. Szerény lehetőségeimmel küzdök a klasszikus és veterán autók megmentésén.Eddigi életem során jó néhány szép gépet felújítottam vagy restauráltam. Ezek listája a következő:Skoda 445spartak.Skoda1000mb,Skoda oktavia, Skoda1203 bus,Fiat 600d,Fiat 850,Zasztava750,zasztava gtl55,Volkswagen T2 bus,Volksvagen kafer1200,Skoda100-110,Skoda105-120,Opel olimpia rekord,Polszki fiat600-650 -125,Zsaporozsec,Moszkvics 408-412,trabant 600 combi, Renault 18 4x4 ,Peugeot 404 combi. Ezekhez a munkákhoz sok segítséget kaptam lelkes emberektől és megtanultam ,hogy csak összefogással lehet megfelelő munkát végezni! Az évek során sok-sok információra műszaki adatra tettem szert amit szívesen megosztok a kollégákkal műkedvelőkkel is.Akinek szűksége van valamire-műszaki infó-alkatrész forrás írjon bátran az email címemre és hívatkozzon a veterán fórumra szívesen segítek .Természetesen a szívem csücske mégis a Skoda típus.Eddig 1979 július-02től idáig 90db autóm volt elég széles típus palettán, most egy Honda civic 1,4 sedán 1988-as autóval közlekedem naponta,de vágyom egy Skoda 1202 combira amely szép és praktikus. Ha hozzájutok egy ilyenhez szépen felújítom .Sajnos engem is kínoznak az autószerelés tipikus betegségei amiktől kicsit lassultam de a lelkesedésem töretlen.Ennyit egyenlőre magamról e szép verőfényes szombati napon.

    #2
    Kedves Dezső 1203!


    Köszönjük,ezt a bemutatkozást és egyben üdvözöllek a fórum tagjai sorában.A leírtak alapján nagy tapasztalattal,rendelkező ember vagy.Azt is jó volt olvasni,hogy szívesen megosztod,az arra rászorulókkal a tudásod.Így is van ez jól,segítsük az érdeklődőket,mert azt mi sem tudjuk mikor szorulunk segítségre!

    Üdvözlettel:Che
    mátéapu és sepy kedvelte ezt.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X