Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, beszélgetni, kérdezni, vagy válaszolni, üzeneteket küldeni, szavazni, akkor kérlek, szánj néhány másodpercet a regisztrációra.
Sziasztok a nevem Rácz Attila egyedi veterán motorokat épitek át most egy kz 400 as lett kész.szinte minden kézzel készült a vÍ z hatsókerék sárvédő lábtartók hajtÍ slánc,fékrendszer.röviden ennyi a fotók többet mesélnek üdv mindenkinek.
Szeretettel üdvözöllek a fórumon. Itt mindenféle régi vas iránt lelkesedő emberek osztják meg egymással tapasztalataikat, örömüket bánatukat. Köszönjük, hogy regisztráltál és bemutatkoztál. A fényképeket kíváncsian várjuk. Átépítés alatt mit értessz? Nem az eredeti állapotot állítod vissza, modernizálsz a szerkezeten, vagy retromodell lesz belőle?
Komment