Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Simson Schwalbe 1977

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Simson Schwalbe 1977

    Tervek: am6 motorbokk, rezonator, ultetes, teljes fenyezes.[ATTAClick image for larger version

Name:	IMAG1322.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	157874Click image for larger version

Name:	IMAG1322.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	157874CH=CONFIG]31184[/ATTACH]
    Utoljára szerkesztve a következő által: Rácz Bence; 2015 dec. 18, 18:14.

    #2
    ??????.Üdvözlettel Sepy.
    Beagle, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tervek: hajmosás, Csillagok háborúja 2 nézés, alvás, felkelés, fahasogatás, Balcsira utazás, vasárnap disznóvágás.

      Click image for larger version

Name:	malac.jpg
Views:	1
Size:	187.4 KB
ID:	147790


      Szeretettel köszöntelek a fórumon!
      Én István vagyok, Pannóniás. Egyszer mentem Schwalbéval, koszos üzemanyag rendszerrel és minden hibával feszítettem az öregem régi fehér sisakjában és pólóban. Mentem vagy hússzal. Talán még jogsim se volt.
      Többet is megtudhatunk rólad?
      OdinHEM, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szervusz Bence!


        Ül ez már rendesen,ha ennél jobban szeretnéd,akkor az már guggoltatás.

        Üdvözlettel:Che
        OdinHEM, mir-mur és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          A mostani ültetés(tudom, nincs benne első rugós tag) ideális télre. A hajtott kerék elől szépen eltolja a havat az első sárvédő

          Komment


            #6
            Szerintem ezres gsx-r blokk jobban állna benne. (lehet építtek már bele?!)

            Komment


              #7
              Dott, meghoztad a kedvem. Nincs neked egy fölöslegben? Holnap rádobjuk a TLF vázra és csapatunk egyet.
              Lehet, hogy a dobfék kicsit kevés lesz ehhez, de megint mit kényeskedek?
              Click image for larger version

Name:	kakkk.jpg
Views:	1
Size:	42.7 KB
ID:	147797

              Komment


                #8
                Kedves István!

                Csak nem a képen látható disznót akarjátok leölni? Olyan jópofa az a jószág,hogy ezt hagyni kellene élni.Arról nem is beszélek,ha ezt a képet sokszorosítva,kitábláznák a déli határon,mondjuk 20 méterenként,akkor a csoda drótos kerítésre,talán szükség se lenne és sok vad megmenekülne,a sérülésektől.

                Tényleg nagyon jól néz ki ez a disznó,a kocsmák előtt járva sokkal rosszabb arcokat lehet látni,-természetesen tudom,hogy a sorsa be fog teljesülni,-mert élni azért kell!

                Kedves Bence!


                Üdvözöllek a fórum tagjai között.Mi mindig örülünk,ha csatlakozik hozzánk egy új tag,-azonban van egy minden új tagra vonatkozó elvárt kérés,-írjon magáról egy bemutatkozó írást,a bemutatkozás rovatban!Természetesen a fenti,nem követelmény,de ezt általában mindannyian megtettük.

                A bemutatkozó írásban,mi nem várunk el egy "kitárulkozást",még a valós neved sem kell közölni,csak úgy általában az életkor,szakma,szakmai irányultság,hobbi,érdeklődési kör,....Lehetséges,hogy a hozzászólásainkat olvasva,úgy tűnik neked,hogy mi nem veszünk komolyan,-ez nem igaz,csak valójában olyan keveset írtál magadról,hogy azt már talán űberelni is nehéz.Mi szerencsére bőven meg vagyunk áldva humorérzékkel és olyan finoman tudjuk egymást túllicitálni,a csipkelődésben,ami szinte már mesteri szintű,-de azokban semmi sértő szándék nincs és nem is szokott belőle sértődés lenni.Úgy gondolom,ha többet leszel közöttünk és oldódnak az ismerkedéshez kapcsolható görcsös merevségek és megismersz minket,-jól fogod itt érezni magad,melyet én szívemből kívánok!

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  #9
                  Ez lopott kép. A disznó nem lopott, az röfög az ólban. Nem nagyon szoktam játszani velük, egyrészt mert baromi messze vannak, másrészt ha megkedvelem, elég nehéz kinyiffantani. Amúgy is szüleim azt mondták, ne játsszak az étellel!
                  Nagyon kevés helyen tartanak és vágnak disznót felénk, egy kézen meg lehetne számolni.
                  Amikor hallják a kiabálást, kezdenek jönni a potenciális vevők, mert a házi termékek azért jól jönn(é)nek. Csak hát más időket élünk, annyi van, amennyi nekünk elég. Sok vele a munka, vágáskor meg kevés az ember.
                  Egy dologban azért meglepem a malacot: Ezen a hétvégén (talán) én leszek az egyetlen józan disznóvágó férfi az országban.

                  A bélmaradék elhelyezése mindig problémát okoz. Valóban szépen néznek ki a szögesdrót megdobálva cafatokkal.

                  Komment


                    #10
                    Üdv srácok. Bocsi, hogy csak bedobtam ide egy képet, most pótlom a bemutatkozást. Rácz Bence vagyok 23 éves. Autószerelő a végzettségem, de nem teljesen a szakmámban dolgozok. Hobbim a motorozás(épités, szerelés is) és a rallyversenyzés. Több motorom volt már( pár robogó, s51 pályamotor, és az érdekesebbek: rd125, rm125, nsr125, rg250 most ezen a kis schwalben a sor.

                    - - - Updated - - -

                    Click image for larger version

Name:	IMG_273844266878108.jpg
Views:	1
Size:	206.0 KB
ID:	147804

                    Az előző építés

                    Komment


                      #11
                      pótlom a bemutatkozást.
                      Na most:ezzel megúsztad,a sarokba-állítást!.............Üdv nálunk,nézelődj találni fogsz néhány,mintaszerü építést.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        A verseny járgány. Igaz veterán ,de nem épp ide tartozik, ha már megemlitettem itt egy kép róla. Mitsubishi colt 1.4 1982 ből

                        Click image for larger version

Name:	IMAG1048.jpg
Views:	1
Size:	201.6 KB
ID:	147805

                        Click image for larger version

Name:	IMAG1048.jpg
Views:	1
Size:	201.6 KB
ID:	147805

                        - - - Updated - - -

                        Komment


                          #13
                          Kedves Bence!

                          Köszönjük a bemutatkozást,megtiszteltél vele minket.A Simson-on szép munkát végeztél,a további munkáidhoz sok sikert kívánok!

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            #14
                            Érdekes az a simson, írhatnál róla pár dolgot

                            Béla Rácz
                            -al egyébként valamilyen rokonságban állsz?

                            Komment


                              #15
                              Én köszönöm hogy itt lehetek. Saját ízlés szerint csináltam, egyediségre törekedtem. Örülök, hogy tetszik.

                              Egy Sós Anti féle 70/4 es henger volt rajta 19 es karbival. Majd később jött egy ducati energia gyújtás, erősebb vizes henger, 24es dellorto, erősített főtengely, tervezett cső, de ez másik vázban. /Rácz Béla csak névrokon /
                              Click image for larger version

Name:	IMAG0827.jpg
Views:	1
Size:	196.2 KB
ID:	147806
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Rácz Bence; 2015 dec. 19, 23:57.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X