Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz 175

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Az alkatrészeit Cromoztatni hová érdemes elküldeni plusz a tankot, hogy szokták fényezni\cromozni?

    Komment


      #17
      Aki megtudja fejteni az adattábláját ez most pontosan milyen típus akar lenni mert TYP 450hez nem találok semmit.

      Komment


        #18
        madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Szerintem az a 634-es hengere lehet.
        Nem , hanem a 477-é ha 175-ös
        Titus kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szervusz Ifás!

          Volt ezekből a 455-ös,amely 250 ccm.-es motorral volt szerelve,de szintén egy kipufogós és van a neten róla egy kép,amin a sárvédőt egy kissé körbe vágták,-nekem az a non plusz ultra,ha hozzányúlnék valami ilyesmire csinálnám.

          Felteszem ide az említett képet,ha sikerül megtalálnom.Azt nem tudom,hogy az a szögletes henger és hengerfej miről származik,de nagyon egyedi.

          Üdvözlettel:Che
          Sziasztok !
          A képen amit Che feltöltött a CZ sport változata látható. Ismertetői : kötött kormány , karcsúbb sárvédő és 19 colos kerekek ! A szögletes henger és hengerfej viszont sufnituning! A későbbi cz 175-477 vagy 487 es tipusé !

          Üdvözlettel , Gábor
          heeegany, sepy és Che kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Szerintem az a 634-es hengere lehet.
            A 634-es ugyebár 350ccm! Igaz két henger, hengerenként 175 ccm vel , de köze nincs hozzá!!
            A későbbi már "szögletes" CZ ről van. Vagy a 477 es vagy pedig a 487 es ről származik
            heeegany, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X