Közlemény

Collapse
No announcement yet.

milyen ülés lehet ez?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    milyen ülés lehet ez?

    Srácok,
    Van egy pár sport ülésem amit el szeretnék adni de fogalmam sincs hogy milyen márka lehet és mibe való.
    Pár napja kaptam egy tippet hogy lehet ezek az ülések 60-70-es évekből vannak és európai sportkocsikba rakhatták annó.
    Találkoztatok már ilyennel? Forma alapján talán Scheelmann lehet, de semmi cimkét nem találtam rajta, és szerintem át is húzhatták már, nem hinném hogy ilyen kék fekete színkombináciban jött ki a gyárból.
    Click image for larger version

Name:	apr_51520eec95eb1z.jpg
Views:	1
Size:	103.8 KB
ID:	157283

    - - - Updated - - -

    Erre nagyon hasonlít. Click image for larger version

Name:	6111975494_0e0511b2c3_b.jpg
Views:	1
Size:	141.4 KB
ID:	157284

    - - - Updated - - -

    Fejtámla is volt Click image for larger version

Name:	6111429397_d519d00e83_b.jpg
Views:	1
Size:	185.8 KB
ID:	157285

    #2
    Az ülésállító gomb alapján FIAT-ra tippelnék. A 2107-es Ladáé így nézett ki, ami alapján ezt az irányt valószínűsítem.

    Komment


      #3
      Ok, köszi. Megnézem ezt a vonalat is. Délelőtt egy Porsche 911-es külföldi fórumot nézegettem. Ott ezt találtam.Click image for larger version

Name:	scheel.jpg
Views:	1
Size:	74.9 KB
ID:	143092

      Komment


        #4
        Szervusz!

        mibe való
        Ha megnézed a fejtámlás lapot, azon ez áll: "Mit separaten Konsolen können unsere Sitze in fast alle Fahrzeugtypen eingebaut werden". Tehát: "eltérő rögzítőelemekkel ülésünket szinte minden járműtípusba beépítheti".

        Magyarán ha ugyanaz, akkor ez egy (pár) univerzális sportülés. Tehát ha ki akarod deríteni miben volt, akkor meg kell nézni mihez való rögzítőelemek vannak az alján. A leírás többi részéből úgy tűnik volt többféle beépítőelem, így be lehetett szerelni bármilyen típusba, akár pl. a Golftól a 911-ig...
        joker, St.Z.350 és 2 további látogató kedvelte ezt.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #5
          A leírás többi részéből úgy tűnik volt többféle beépítőelem, így be lehetett szerelni bármilyen típusba, akár
          ... Trabant 601 Sport.
          kollarg és OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ja, úgy nézem innentől zsákutca. Ez kb. olyan mint a Recaro, azt is rakták mindenbe.

            - - - Updated - - -

            Esetleg annyi előnye lehet hogy így bármilyen 60-70-es európai OT-s autóba berakható ha megfelelően korhűn van áthúzva.

            - - - Updated - - -

            Ha valakit érdekel szóljon
            CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              medbali76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              OT-s autóba berakható ha

              ez viszont nem igaz .

              Komment


                #8
                Dehogynem. Ha bizonyíthatóan kapható volt abban az időszakban amikor az autó készült, és még prospektussal is alá lehet támasztani akkor el KELL hogy fogadják.

                - - - Updated - - -

                Én is nemsokára viszem megint OT-ra a kocsim mert lejárt. Az első vizsga óta fel lett komolyabban újítva és került bele elég sok olyan tuning ami gyárilag nem volt elérhető viszont lehetett venni hozzá abban az időben. Egy rakás korabeli prosit gyűjtöttem hozzá hogy ne legyen gond. A lényeg hogy tudni kell bizonyítani.

                - - - Updated - - -

                És ezt nem én találtam ki, hanem olyan személy mondta aki ezzel foglalkozik.

                - - - Updated - - -

                Viszont az sajna a rendszer hiánya hogy nem egységesek az elbírálások. Tehát ami az egyik helyen megfelel az máshol esetleg kiveri a biztosítékot. Nem is vagyok nagy rajongója ennek az OT-s rendszernek. Tőlünk nyugatra ez jobban működik ahogy hallom.
                Utoljára szerkesztve a következő által: medbali76; 2014 nov. 25, 17:51.
                CZsolti kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X