Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moszkvics 408

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Moszkvics 408

    Jó Emberek!

    Segítsetek, legyetek szívesek! Moszkvics 408-as Alkatrész Katalógust keresek, 2 kötetes, piros kötésben szokott előfordulni. Némi készpénzt is hajlandó vagyok adni érte!
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    #2
    Csak nem egy ilyen páncél autóval akarsz Keszibe robogni?!Kasznis időszakom kezdetén a Kertészek sztárja volt.Anno 1974 körül Czinege vezérőrnagy csapata után.

    Komment


      #3
      Szia sepy!

      Sajnos még nem fog robogni addigra, sok munka van még rajta, de igyekszem!
      Jó mulatást mindenkinek Kesziben!
      Így áll a Moszkitó
      Click image for larger version

Name:	Moszkvics 408 004.jpg
Views:	1
Size:	203.6 KB
ID:	144253Click image for larger version

Name:	Moszkvics 408 006 (3).jpg
Views:	1
Size:	198.6 KB
ID:	144254
      Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2015 ápr. 16, 15:00.
      supermax, Titus és joker kedvelte ezt.
      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

      Komment


        #4
        Ha akarod segítek az apró áru horganyzásában.
        -t5- kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nem muszáj avval jönni bár jól mutat a Nick neved szerintivel is lehet jönni! Ha jót és csendes autót akarsz és miért ne ?,akkor a belső részre javaslom a Juta szákot több rétegben és 2 komponensű / pl. a milyen a Katepox volt/festékkel átitatni, ezáltal fel ragasztani. Még a kesztyűtartóban is a műszerfal alá. Babra meló de megéri. Én annak idején a Ladámat csináltam meg és mikor beült valaki első kérdése " miért ilyen csendes" ez?.Az alsó részeken ne sajnáld az alapozót se kívül se belül.Min. 2 réteg és nem elég a Rücsi. Az igazi alvázvédőt Nitróval kell hígítani nem az utánzattal!
          supermax, zahi és -t5- kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Nagyon patent lesz a gép , életemben először egy 412-es moszkvát vezettem (jogsi nélkül ...) kb '85-'86 körül. Még az is fecskefarkas verzió volt , de ennek a formája , részletei kidolgozottabbnak hatnak a számomra egyik- , sőt a legszebb moszkvics karosszéria a dupla első , lámpákkal ...
            Sok szerencsét hozzá , és kellemes munka sikereket !
            -t5-, sepy és supermax kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szia!

              A Szergejekről nekem is szép emlékeim vannak, egy "tajgazöld" 2140-es 22 évig hűségesen szolgálta a családot.....
              A könyvvel kapcsolatban, sajnos alkatrész katalógust még csak az 1500-hoz találtam, a Magyar Moszkvics-klub oldalán,
              talán az ottani fórumon is tudnak segíteni.

              Viszont szervízkönyv van eladó két helyen is, az egyik itt a másik itt.
              Talán ez is hasznos lehet, persze ha még nincs meg amúgy is a könyvtáradban.
              Amúgy jó munkát hozzá, szerintem is ezek voltak a legszebb Moszkvicsok.
              -t5- és sepy kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Wartungsanweisung Handbuch "Moskvich" / Moskwitsch in Sachsen-Anhalt - Ziegelroda | eBay Kleinanzeigen még keresni próbálok ....

                Komment


                  #9
                  supermax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Talán ez is hasznos lehet, persze ha még nincs meg amúgy is a könyvtáradban.
                  Megvan köszönöm, Maróti Jóskától szintén!
                  Ami nagyon hiányzik az az alkatrész katalógus, mert nagyon meggyorsítaná a munkámat, meg talán minden a helyére kerülne!

                  - - - Updated - - -

                  Köszi! Örülök, hogy néhányan szerettük is ezt a típust!
                  Különös vonzalom ez, szüleim akkor vásárolták első autónkat, egy olajzöld 408-ast, mikor én születtem, sok az élmény és még több előjön, ha kész lesz!
                  Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2015 ápr. 16, 14:59.
                  A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X