Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia-expedíció 2012, Közlekedési múzeum júni 23.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia-expedíció 2012, Közlekedési múzeum júni 23.

    Fóti Gyula barátunk biztos sokunknak elküldte az alábbi levelet:

    Tisztelt veterános kolléga!

    Mint tudjátok, ismét nagy útra indulnak Treszl Gabiék az oldalkocsis T5-ösünkkel, a Pekingi Pannóniás túra után idén terveik szerint Észak-Afrikán át Londonba utaznak 17 ország érintésével, kb. 12000 km-t megtéve.
    Ez ismét egy olyan út lesz, mely talán nyomot hagy majd a magyar gyártmányú motorkerékpárok túráinak történetében. Június 23-án 10 órai kezdettel ünnepélyes keretek között útra kelnek a Közlekedési Múzeumból. Ha eljönnél az indulási összejövetelre, annak nagyon örülnének.
    Úgy, mint ahogyan a pekingi indulásra is eljöttek sokan, ami nagyon jól esett nekik.
    Kérlek szépen értesítsd a Pannóniás társadalmat, hogy akit érdekel ez a program, az el tudjon jönni!
    Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 jún. 19, 08:33.
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    #2
    Triesztet nem erintik esetleg elkisernem oket egy darabig, ha valami problemalyuk adodik taljan-ba szivesen segitek(amennyiben tartanak ra igenyt)338 6982128
    -t5-, joker és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      most akartam én is bemásolni Sajnos én előreláthatólag nem tudok menni, de sok sikert kívánok nekik! Aki esetleg közelebbi kapcsolatban áll velük és ráér beszélgetni, az tolmácsolja nekik

      Komment


        #4
        -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mint tudjátok, ismét nagy útra indulnak Treszl Gabiék az oldalkocsis T5-ösünkkel
        Kívánok nekik sok sikert az úthoz!
        Végre megint büszkék lehetünk valakikre.
        Hajrá fiúk!

        Komment


          #5
          -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Június 23-án 10 órai kezdettel ünnepélyes keretek között útra kelnek a Közlekedési Múzeumból.
          Esetleg van olyan bennfentes közöttünk, aki meg tudná mondani, hogy az indulás napján milyen útvonalon haladnak?
          Azt olvastam egy internetes oldalon, hogy Csongrádon toborozzák a motorosokat elkísérni egy darabon, a bátor Pannónia-expedíció részvevőit.

          Komment


            #6
            Van valami hirek az expediciorol esetleg egy blog ahol lehet kovetni oket
            majdánka kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Hali!
              Pár infót olvashatsz róluk: Pannónia Expedíció | Facebook
              http://paksihirnok.hu/2012/07/23/har...latokat-panni/
              Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 júl. 23, 20:34.
              majdánka kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Üdv.:
                Szerintem én láttam őket, az öreg oldalkocsis Izsemmel épp leálltam amikor elhúztak mellettem(két köpcös emberke fekete motoros ruhában, motor és az OK rendesen megpakolva táskákkal, felszereléssel). Rendesen húzták a Pancsi fülét, az meg kb. 60-70-nel szedhette a lábát).
                sricsi70 kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Három keréken a londoni olimpiára!!!!!

                  Hy.

                  Tisztelettel érdeklődöm, van aki követi a két MOTOROS útját??? A Paksi hírnök oldalán lehet követni őket.
                  Persze lehet hogy már van egy külön oldal, vagy fórum téma csak én még nem találtam meg.:-((((

                  TUZI
                  -t5- kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    > Itt < keresd!
                    TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A Paksi hírnök oldalán lehet követni őket.
                    Ezt köszönjük!
                    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                    Komment


                      #11
                      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Van valami hirek az expediciorol esetleg egy blog ahol lehet kovetni oket
                      TUZI hozzászólása segítségével követhetjük Őket
                      TLF65 kedvelte ezt.
                      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                      Komment


                        #12
                        Szurkolok Nekik, és bevallom, kicsit irigylem is Őket! minden álmaim egyike lenne, egy ilyen turán résztvenni...Pannóniával...

                        Komment


                          #13
                          Szívesen.:-) Ez a legutóbbi . Három keréken a londoni olimpiára: a parfümök és divatbemutatók városában | Paksi Hírnök

                          Komment


                            #14
                            A mai! Három keréken a londoni olimpiára: az expedíció fele teljesítve | Paksi Hírnök

                            Komment


                              #15
                              :-) Most akartam béééé linkelni.:-))))

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X