Közlemény

Collapse
No announcement yet.

P12 es blokk kereses

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    atti69 te biztos tudod mit takar a pannonia TW felni?ez mihez való?

    Komment


      #17
      Cooper341 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      pannonia TW felni
      THAY-WAN Nem mindig esik le az embernek a sok rövidítés között.Ha találsz normális felnit kérlek,jelezd nekem.
      Titus és zahi kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #18
        Cooper341 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        mit takar a pannonia TW felni?ez mihez való?
        semmihez ! ...
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          mit takar a pannonia TW felni?ez mihez való?
          Akinek volt nem ajánlotta! A krómozás hamar lepereg,már ahol van........
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #20
            oooo igy már értem...kőszi

            Komment


              #21
              Üdv mindenkinek.P12es kérdésem lenne.Elakadtam a Fiat béta ezüstnél.Mindenki ezt mondja de ral kódot senki hozzá.Esetleg valaki meg tudná irni ide?Köszönöm

              Komment


                #22
                Mert mondjuk nincs RAL kód? Nincs és sohasem volt RALXXXX színű autó, erről le kéne szokni. Fantázianevük és számuk van. Mondjuk a pl. Ford Diamod White minden évben más.
                70 es évek, Fiat ezüst, itt megtalálod: https://www.uniquecarsandparts.com.au/colour_codes_fiat
                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2019 márc. 10, 01:52.
                Cooper341 kedvelte ezt.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #23
                  Köszönöm szépen a segitséget.Én ezt nem tudtam.Ezért kérdeztem meg itt a forumon.
                  mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X