Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Rendőr Pannonia

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Rendőr Pannonia

    Találtam egy érdekes cikket a neten: Egy rendőrségi Pannónia groteszk története - S-blog

    A cikkhez ennyit fűznék hozzá: ...

    Egyébként milyen ködlámpa volt a villogója? Itt nincs befestve de egyébként kék lenne.

    A másik hogy ez miért nagyfékdobos?
    http://users1.ml.mindenkilapja.hu/us...s/100_2640.jpg
    Utoljára szerkesztve a következő által: Aries88; 2012 aug. 19, 11:23.
    You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

    #2
    Hogy a nagyobb fékátmérővel jobb legyen a fékhatása (üldözés közben vagy akcióhoz menet).
    korompaiistvan kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      a csepelelek és pannoniákban olvastam hogy a p21-eseket nagyfékdobos kerekekkel kérte az francia forgalmazó.

      Komment


        #4
        Igen én is olvastam pont ma hogy a rendőr motorokra tettek nagyfékdobot is mert nagyobb lett a felület a megnövekedett teljesítményhez
        You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

        Komment


          #5
          És ha megfigyelitek akkor T-jelű az első lámpa búra...Nem P-s....Már a nagy fékdobosnak. Szerintem ez úgy lett darabokból össze-szedegetve. Amúgy nekem tetszik

          Komment


            #6
            Egyébként csak halkan jegyezném meg, hogy valahogy a magyarországi motoros rendőröknél nincs hagyományőrzés. Tegnapelőtt beszélgettem egy sráccal a kecskeméti kapitányságról (mert épp arra jártam a T5-tel), őt kikérdeztem hogy van-e valami egyesületük vagy ilyesmi. Nekem azért érdekes, mert ha minden jól megy 2-3 hét múlva dicsekedhetek hogy lesz ex-rendőrségi mocim. Viszont ez az első Pannonia nekem valahogy nem eléggé "rendőrös" - lehet csak kevés a kékre festett része.
            korompaiistvan és Aries88 kedvelte ezt.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #7
              Szerintem én is kinéztem azt a mocit, csak sajnos nincs most kavics... majd legközelebb :P
              You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

              Komment


                #8
                Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem én is kinéztem azt a mocit
                Nem hiszem, mert én nem hirdetés alapján mentem, hanem egy ismerős nénike pajtájában áll. Zöld forgalmis és pirosra van átfestve. MIért, te milyet néztél?
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  #9
                  Hirdetve találtam szürke forgalmis és piros ez is
                  kollarg kedvelte ezt.
                  You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                  Komment


                    #10
                    Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hirdetve találtam
                    Küldesz egy linket? Úttörő becsszóra nem veszem meg előled.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      #11
                      Azért ez sem semmi.....
                      Eladó Pannonia T5 (White) - Képes Motor

                      Komment


                        #12
                        kollarg, barna és 4 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha 'igazi', garantáltan eredeti állapotú White-ot szeretnél látni, akkor nézd meg ezeket
                          Na, ezeket a képeket nagy ámulattal néztem ,hogy vannak még így , ilyen állapotban is motorok és alkatrészeik! Igaz külföldről valók , de nagyon jók ! Tetszett !!

                          Komment


                            #14

                            Komment


                              #15
                              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha 'igazi', garantáltan eredeti állapotú White-ot szeretnél látni, akkor nézd meg ezeket
                              Gratulálok hozzájuk! Mennyi új alkatrész! Kész aranybánya!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X