Közlemény

Collapse
No announcement yet.

renault 4

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    renault 4

    üdv, érdeklődni szeretnék van e köztetek olyan aki már felújított renault 4est, most belekezdtem 1be festésnél tartunk, de nem találok hozzá ajtó tömítést , a régi úgy volt felragasztva,szivacs szerű anyag, csak leszabni lehetett,
    kösz: Bryan

    #2
    Kedves Bryan!

    Az általad említett ajtótömítés igen nagy "kincs".Sajnos a legtöbb példánynál,agyon van festve és öregedve,ráadásul a felújítás kezdetén,nem gondolnak az ajtótömítés pótolhatatlanságára és szinte letépik azt.Valójában az anyaga,valamilyen,"habosított " gumi,melynek a külseje,-gondom az extrudálás miatt egybefüggőnek tűnik,szelvénye pedig kör alakú.A Renault R4;R4 F4;R4F6,-bármely változatánál ezek az ajtótömítések,ragasztással kerültek a helyükre és eltávolításuk igen gondos munkával és éles szerszámmal,mm.-ként volt lehetséges.

    A problémád megoldásában,-talán Szlovéniában tudnak segíteni,-ugyanis Ljubjanában gurultak le az utolsó R4-esek,mintegy húsz évvel ezelőtt és meglehetősen népszerűek voltak.Találkoztam már a neten Szlovén Fan klubokkal,a 4-est illetően,-javaslom nézz körül arra felé!

    Üdvözlettel:Che
    sepy, kollarg és soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kösz a jótanácsot van egy szlovéniai barátom akivel tegnap tudtam beszélni, de sok jóval nem bíztatott .Egyébként ő is megszállott pannóniás ,veterános.üdv Bryan

      Komment


        #4
        Helllo Bryan! Franciaorszagban elek ha segitseg holnap ra kerdezek az itteni alkatresz nagykerbe?!

        Komment


          #5
          Szia frzoli nagyon megköszönöm ha utána tudnál nézni, de nem ragaszkodom az eredeti gyárihoz az is érdekelne hogy akik már ilyen autót felújítottak, ők mivel helyettesítették.
          kösz Bryan

          Komment


            #6
            Addig is:
            Kiss Krisztián
            mob:0620/3633977
            fax:0633/455518
            chrisztian@freemail.hu
            Bp-n házhoz szállít az elmondása szerint.
            Faxon kell elküldeni a méret igényt, ~400-~1000 ft-ig, ha jól értettem, egy darab is rendelhető. Talan meg el a szam!





            Kéder! Ugyben nem irtam oda.....

            Komment


              #7
              sámán vagyok.
              Küzdök egy 69-es r4 restaurálásával. A kiegészítőkkel vannak gondjaim. Oldalsó (első sárvédőre való) helyzetjelző, renault feliratok fémből (csomagtér ajtóra, első sárvédőre), kéderek ajtókra, csúszóablakok "U" profilú tömítése, díszrács előre (fém). Ha van valami ötlet, örömmel fogadon.

              Komment


                #8
                Üdv sámán. Van 2 autóm szétbontva 2 egyben ha nem laksz messze gyere el

                Komment


                  #9
                  Üdv Bryan!
                  Celldömölkön lakom, nincs messze.
                  elérhetőségem: 703348337

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X