Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sachs

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    esetleg van-e rajta olyan alkatrész ami nem oda való.
    Amatőrként ami nem illik oda:kormány
    kipufogó
    ülés minimum átalakitott
    gyujtótrafó
    csomagtartómagositó
    Elfogadnám!
    St.Z.350 kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #17
      Nem tudom,hogy olvastátok-e ,esetleg a cikket? :Totalbike - Tesztek - Veterán: SHB 98, 1938:

      - - - Updated - - -

      Ha valakit esetleg érdekelhet? :https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...56424-306-9197:

      - - - Updated - - -

      Egy új főtengely ,nem vészes az ára. :https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-...49297-305-6853:
      zahi és CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Nagyapám egyik régi motorja. Negatívról lett bedigitalizálva és megjelenítve a kép. 70 éve nem látta senki a fényképet
        A motor sajnos nincs már meg egy lomis csalata ki nagyanyámtól egy kis apróért pár évvel az öreg halála után.
        Papírok dokumentáció nem maradt utána, csak pár db kuplunglamella meg valahol egy gyári új dugattyú, de ezt most elsőre nem találtam meg.

        Click image for larger version

Name:	20190610203801_01.jpg
Views:	266
Size:	387.3 KB
ID:	217824
        Utoljára szerkesztve a következő által: Kondorfa; 2019 jún. 11, 14:00.
        maradona67, movisz és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Ez egy Wanderer, mint azt a szerszámoson levő felirat elárul nekünk. Egy időben a Sachs által gyártott 100-as blokk annnyira jó volt, hogy sokan nem kisérleteztek hasonló gyártásával hanem felhasználták azt. Persze van jó pár kísérlet a kiváltására NSU, WM, CZ, de ezek közül én csak ezeket ismerem, mert a többi nem lett túl híres, de tuajdonképpen a két utolsó sem.
          sepy és Che kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X