Közlemény

Collapse
No announcement yet.

KTM Ponny

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    KTM Ponny

    Sziasztok!

    Most vásároltunk egy ilyen szerkezetet. Pontosan: KTM Ponny II. Super 4 Deluxe-ot. Szép hosszú neve van.
    Bárkinek bármilyen infója van erről a motorról, azt szívesen vesszük. Pl. hogy van-e rajta adattábla, és ha igen, akkor merre keressük? (Még nem szedtük szét, ma hoztuk haza, de természetesen felújítás előtt áll.)

    Ha van valakinek esetleg eladó alkatrésze ehhez a típushoz, az is érdekelne. Pl. Hátsó lámpa búra...

    A többi kérdés majd út közben fog jelentkezni. Addig is: Ponny tulajdonosok jelentkezését várjuk!

    Köszi, sziasztok, Gy. és Sz.

    #2
    szevasztok nekem van egy ponnym kb20 éve vettem Ausztriában zsibvásáron,a feleségem azon tanult meg motorozni.A motorját felújitottam de egy festés ráférne .A határ mellett lakom errefelé több is van,alkkatrészt lehet találni üdv.Bryan

    Komment


      #3
      Szia!

      Örülünk a szerencsének! Mi is a határhoz közel lakunk, csak sajnos a túlvégen.
      Neked nincsenek / nem lesznek véletlen eladó alkatrészeid? Egyelőre a hátsó lámpa-búra az, ami biztosan kelleni fog.
      A felújítás nálunk valószínűleg télen fog majd elkezdődni, addig más projekt van napirenden, de addig is jó lenne információkat gyűjtögetni, hogy hogy is nézett ki a gép eredetileg. Megkaptuk ugyan hozzá a használati utasítását, de sajna kicsit el volt ázva, egyes oldalak össze is ragadtak, de kiinduló pontnak jó, amit benne látunk.

      Egyébként motorikusan rendben van a tiétek? Értjük ezt úgy, hogy nem "nyűgös"-e?

      Üdv. Gy és Sz
      Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        hahóóó ....!!!!

        Komment


          #5
          Hello még meg vagyok de kevés időm van sajnos .Nálunk hétvégén börze lesz utánna nézek a lámpabúrának ,amúgy az enyém egy év után nehézkesen indul de utánna már nincs vele probléma.üdv Bryan

          Komment


            #6
            Küldhetnétek egy képet a lámpabúráról( meg ami kell, e-mail-ben), hátha szombaton, Szigetszentmiklóson találok :-)

            Komment


              #7
              Szia!
              Bocsi, nem akarunk sürgetni, csak azt hittük, elvesztél az éterben. Előre is köszi, hogy utánanézel.

              --- Ez még eszembe jutott: ---

              Ákos, KÖSZI! Küldjük a mailt.

              Komment


                #8
                Üdvözöllek! Lehet,hogy ezt keresed?
                Attached Files

                Komment


                  #9
                  Szia!

                  Igen, hasonlít... Netán eladó? Este megmutatom a férjemnek, de ahogy nézem ez a 2 lámpabúrából az alsó...



                  ps.: Ákos, köszi a segítséget.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Gyöngyi&Szilárd; 2011 máj. 21, 08:55.

                  Komment


                    #10
                    Gyöngyi&Szilárd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szia!

                    Igen, hasonlít... Netán eladó? Este megmutatom a férjemnek, de ahogy nézem ez a 2 lámpabúrából az alsó...



                    ps.: Ákos, köszi a segítséget.
                    Szia!Nem válaszoltál,hogy szükséged van-e rá,ha kell,természetesen megkaphatod.Üdv:Levente

                    Komment


                      #11
                      Szia! Igen, szükség lenne rá természetesen. Esetleg privát üzenetben részletezhetnénk a piszkos anyagiakat. Köszi. Üdv. Gy és Sz

                      Komment


                        #12
                        Gyöngyi&Szilárd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia! Igen, szükség lenne rá természetesen. Esetleg privát üzenetben részletezhetnénk a piszkos anyagiakat. Köszi. Üdv. Gy és Sz
                        Szia!Küldjél légyszives postacímet, (levikovi@citromail.hu)-ra.Esetleg vannak még elfekvőben motor-blokk alkatrészek is.Üdv: Levente

                        Komment


                          #13
                          Sziasztok! Ülésvázat, vagy komplett ülést keresek KTM Ponny-hoz. Az enyém szitává rohadt. Üdv: Geri

                          Komment


                            #14
                            Sziasztok.Karesz vagyok.Van egy KTM Ponny2 Super-em.90%-ban már felújítottam,de még kellene néhány apróság.A következő alkatrészeket keresem:karburátor Bing 14,légszürő,esetleg gázkonzol,de az nem fontos,mert müködik,csak nem gyári.Ebben kérek segítséget.Meghirdettem,de amíg nincs rá jelentkező,szeretném befejezni a felújítást.Előre is köszönöm.

                            Komment


                              #15
                              Üdv mindenkinek.Sajos elkelt a Ktm.Sajnálom,mert a világon a legjobb robogó.De szerezni fogok még 1et.Még jelentkezem,remélem,hamarosan.Karesz.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X