Közlemény

Collapse
No announcement yet.

FIAT kisteher, teherautó, lakóautó, mikrobusz, furgon

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    FIAT kisteher, teherautó, lakóautó, mikrobusz, furgon

    Márka és típustársakat keresnék. Nekem egy Weinsberg FIAT 238 lakóautóm van, valamint egy első generációs Iveco Daily autómentőm, amelynek az eredeti karosszériája FIAT Dailyként, Alfa AR8-ként és Zastava Rival-ként is előfordulhat esetenként.

    #2
    szeva! az ismertségemben van olyan személy(igaz;Keszthelyi)aki a 850 fiatokról mindent tud...Személyem a kárpitozásokról tud pár dolgot. Üdv:János

    Komment


      #3
      Szia.Csatlakoznék Fiat márkatársnak.Az enyém típusa 615 n.Most kezdem a felújítását,biztosan kell hozzá pár alkatrész,pl:hátsó lámpa búra,első foncsor,hogy tovább ne soroljam.Keresek olyan illetőt aki jár olaszba,ott még megtalálhatók a cuccai. Ha tudtok ilyet, küldjetek egy üzit.
      joker kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Tiszteletem matuka !
        Ezekben az órákban készülnek a KLASSZIKUS OLAZS AUTÓK EGYESÜLETE -tagsági kártyái --esetleg , készíthetek a Te nevedre is
        OdinHEM kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Üdvözletem Joker.Elég későn reagálok a tagsági kártyás üzenetedre,de csak most találtam meg az üzeneted.Ha áll még az ajánlatod szivesen csatlakoznék az egyesülethez.További szép napot,üdv Matuka

          Komment


            #6
            A Klasszikus Olasz Autók Egyesületének fóruma ”¢ Fórum kezdőlap megtekintése Klasszikus Olasz Autók Egyesülete Kérlek nézz itt körül , aztán beszéljünk-jó ?

            Ami viszont biztos 07.10 től Csongrádon lesz a társaság a városi strandon néhány napot .Ennél jobb alkalom nem akad mostanában ,ahol megismerheted hogyan -miképp
            OdinHEM kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Sziasztok. FIAT 900 E
              Ez az én kisautóm. Vagyis nem egyészen egy darab, kicsivel több. Ismeritek? Velem szembe sajnos még egy sem jött.Click image for larger version

Name:	IMAG0019.jpg
Views:	2
Size:	197.5 KB
ID:	139922
              St.Z.350, dongos78 és joker kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Jugóknál a 80-as évekig gyártották, ott többet is látni belőle, esetleges alkatrészt is be tudsz ott is szerezni.

                Komment


                  #9
                  Süpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vagyis nem egyészen egy darab, kicsivel több.
                  ...ez most mit is jelent . Még néhány képet tehetnél ide -nagyon tetszik.

                  - - - Updated - - -

                  vw1300,

                  látom , hogy hol laksz - nincs véletlen valami konkrét kapcsolatod ebben az alkatrész dologban ? Nekem tényleg kellene valami -az ilyen kinézetü Zastava buszhoz .

                  Komment


                    #10
                    Van alkatrészem rendesen, de csak ehez a típushoz. Keress meg, hátha tudok segíteni. Képem egyenlőre nem nagyon van, a többi példány meg még járóbetegnek sem mondható...

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X