Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Viccek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az idős kis hölgy egy nap bement a kanadai nemzeti bankba egy táskányi pénzzel. Ragaszkodott hozzá, hogy a bank elnökével kíván beszélni számlanyitással kapcsolatban, mondván: "Sok pénzről van szó!"
    Kevés hümmögés és hezitálás után a bank személyzete odakísérte az elnök irodájához az asszonyt. Az elnök megkérdezte, mennyit is szándékozik a bankban letétbe helyezni.
    - 165.000 dollárt - felelte a hölgy, és a táskájából kiborította a pénzt az íróasztalra.
    Az elnök természetesen rögtön kíváncsi lett, honnan származik a pénz, és megkérdezte
    - Asszonyom, meglepett mekkora összegű készpénzzel rendelkezik... Megtudhatnám, honnan van a pénz?
    - Fogadásokból - felelte az asszony.
    - Miféle fogadásokból? - kérdezte az elnök.
    - Hát, például fogadok Önnel 25.000 dollárba, hogy az Ön heréi szögletesek. - felelte az idős hölgy.
    - Hahaha - nevetett az elnök. - Ez egy idióta fogadás. Ilyen fogadást az életben nem nyerhet meg.
    - Tartja esetleg a fogadást? - kérdezte kihívóan a hölgy.
    - Persze! Fogadok 25.000 dollárba, hogy a heréim nem szögletesek!
    - Mivel jelentős összegről van szó - mondta az idős hölgy - lehetséges, hogy holnap reggel 10 órára visszatérjek az ügyvédemmel, mint tanúval?
    - Természetesen - felelte az elégedett elnök.
    Aznap este az elnök rendkívül ideges volt a fogadás miatt, jelentős időt töltött a tükör előtt, ellenőrizve golyóit, forgatva jobbra - balra, újra meg újra. Gondosan ellenőrizte mindaddig, amíg teljességgel meg nem győződött arról, hogy semmiképp sem lehetnek szögletesek a golyói, és meg fogja nyerni a fogadást.
    Másnap reggel pontosan 10 órakor az idős kis hölgy megjelent az elnök irodájában az ügyvédjével. Bemutatta az ügyvédet az elnöknek, majd megismételte a fogadást
    - 25.000 dollárt arra, hogy az elnök golyói szögletesek!
    Az elnök elfogadta a fogadást, majd a hölgy megkérte, hogy vesse le a nadragját, hogy mindannyian láthassák. Az elnök megtette. A kis idős hölgy egész közelről rámeredt a herékre, majd megkérdezte, hogy lehet-e megfognia?
    - Nos, rendben - felete az elnök. - 25.000 dollár nagy pénz, és szeretném, ha abszolút biztos lenne a dolgában.
    Ekkor vette észre, hogy a hölgy ügyvédje csendben elkezdi verni a fejét a falba.
    - Mi a fene van az ügyvédjével?- kérdezte az elnök.
    - Semmi - felelte a hölgy. - Kivéve azt, ahogy tegnap fogadtam vele 100.000 dollárba, hogy ma reggel 10 órakor a kanadai nemzeti bank elnökének a golyói a kezemben lesznek.
    Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 ápr. 11, 20:47.
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      Azt a ku...a!!!Nem rossz ötlet!!!!!!!!

      Komment


        Az izraeli miniszterelnök hivatalos látogatáson jár Washingtonban. Az Egyesült Államok elnöke szeretné megajándékozni vendégét egy gyönyörű limuzinnal.
        - Nem, nem fogadhatom el - tiltakozik az izraeli miniszterelnök - tilos ajándékot elfogadnunk!
        - Nos, akkor adjon nekem érte mondjuk 5 dollárt, és akkor ez már nem ajándék, hanem kölcsönös üzlet.
        A miniszterelnök átad 10 dollárt.
        - Jaj, sajnos nem tudok visszaadni - mondja az amerikai elnök -, nincs nálam a pénztárcám.
        - Semmi baj, akkor adjon két limuzint.
        Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 ápr. 19, 18:03.
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          Egy autós elgázol egy gyalogost, aki súlyosan megsérül. Pár hónap múlva a bíróságon, az áldozat által indított kártérítési pernél találkoznak.
          - Tisztelt bíróság! - kezdi az autós védőügyvédje - Kérem, vegyék figyelembe, hogy ügyfelem harminc éve vezet balesetmentesen!
          Erre feláll a felperes ügyvédje
          - Tisztelt bíróság! Ha ennyit számít a gyakorlat, kérem vegyék figyelembe, hogy ügyfelem már ötven éve gyalogol balesetmentesen!

          Komment


            Egy egyetemista az ebédlőben le szeretett volna ülni egy üres helyre az egyik tanára mellé, de az így válaszolt:
            - Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak.
            - Jó, akkor továbbrepülök! - válaszolt a diák.
            A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntő kérdést ad:
            - Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod?
            - Az aranyat.
            - Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot, mert az fontosabb, mint a pénz.
            - Mindenki azt választja, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák.
            A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "Szamár". A diák anélkül, hogy belenézne, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből. Rövid idő múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól:
            - Elnézést, a tanár úr aláírta, de nem írt rá jegyet!

            Komment


              Több férfi ül a klub öltözőjében, edzés után. Hirtelen egy mobiltelefon csengője szólal meg az egyik padon. Egy férfi felveszi, majd beköszön:
              - Halló!
              - Kevesem, én vagyok, - szólal meg egy női hang. A klubban vagy?
              - Igen.
              - Kitűnő. Csak két utcányira vagyok tőled. Most láttam egy gyönyörű perzsa bundát. Csodálatos. Megvehetem?
              - Mennyibe kerül?
              - Csak 300.000 forint.
              - Hát jól van, vedd meg, ha annyira megtetszett...
              - Óh, szivikém, az előbb megálltam a Mercedes autószalon előtt és megnéztem a 2004-es modelleket. Az egyik bizony nagyon megtetszett. Beszéltem az eladóval, aki igen jó árajánlatot adott... és tudod, már ki kéne cserélni azt a BMW-t, amit tavaly vettünk...
              - Mennyiért adja?
              - Csak 16 millió forint!
              - Rendben van, de ezért az árért minden extrát is rakass bele.
              - Oh, de mielőtt szétvágnák a vonalat, még valami...
              - Mi az?
              - Lehet, hogy ez soknak tűnik, de átnéztem a bankszámláinkat és... Ma reggel megálltam egy ingatlanközvetítő előtt és az a ház eladó, ami tavaly annyira tetszett nekünk... Emlékszel? Uszodával, szép sziklakerttel, egy holdnyi parkkal, mögötte a hegyekkel...
              - Mennyit kérnek érte?
              - Csak 130 milliót... nagyon jó ár, és tudom, van annyi pénzünk a bankban...
              - Rendben van, menj és vedd meg, de először ajánlj fel csak 120 milliót érte...
              - Jó, szívem. Köszi. Később majd találkozunk. Szeretlek, édesem.
              A férfi lecsukja a mobiltelefon tetejét felnyújtja azt a magasba és megkérdezi a többiektől:
              - Tudja valaki, kié ez a telefon?

              Komment


                Kisfiú bemegy a kupiba madzagon húz maga után egy döglött békát.
                - Csóóókolom, egy nemi beteg prostituáltat szeretnék!
                - Nemi beteget?? - kérdezi a madame.
                - Igen, igen, van pénzem!
                - Na jó...
                A prosti szépen lerendezi a kis srácot, az ballag kifelé maga után húzva a békát. A madame meg a lányok nem bírják ki szó nélkül:
                - De hát kisfiam, mi ez a dolog a döglött békával, meg hogyhogy nemi beteg lány kellett ? Egyszerűen nem tudjuk hová tenni ezeket!
                - Háát... tetszik tudni, én most hazamegyek, délután jön a bébiszitter, ő szereti a fiatal fiúkat... Megd*g, elkapja tőlem a nemi betegséget, aztán hazajön apu, aki megd*gja a bébiszittert, apu is elkapja, este megd*gja anyut, ő is elkapja, aztán reggel apu
                megy dolgozni. Délelőtt jön a postásbácsi, megd*gja anyut, ő is elkapja, és Ő az a f@sszopó tetves rohadék, aki eltaposta a békámat!

                Komment


                  Móricka lefekvés után egy óvatlan pillanatban átlopakodik az anyja hálószobája ajtajába, hátha bekönyörögheti magát éjszakára.
                  Látja, hogy anyja a hálóinge alatt a kebleit és a lába közét simogatja és kéjes hangon suttogja
                  - Férfit akarok, férfit akarok...
                  Néhány nap múlva a szokásos éjjeli gyerekszobai rutin bepillantás során az anyuka azt látja, hogy csemetéje alvás helyett a gatyájában kotorászva ismételgeti
                  - Biciklit akarok, biciklit akarok, biciklit akarok

                  Komment


                    Miről lehet felismerni a "mérges" gombát?!?

                    Időközönként földhöz vágja a kalapját.

                    Komment


                      Ami az apróhirdetések mögött van - S-blog

                      Ezt olvassátok el! Motorvásárlás és ami mögötte van! Nagyot röhögtem!

                      Komment


                        Komment


                          Felirat egy étterem férfi mosdójában:
                          Kérem, ne dobja a cigaretta csikket a WC-be!
                          Ugyanazok a kezek szedik ki belőle, amelyek a vacsoráját készítik!
                          A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                          Komment


                            -Orosz rulett-
                            Afrikai küldöttség látogat Oroszországba.
                            A vendéglátók megmutatják az orosz rulettet:
                            Valaki a halántékához tart egy forgótáras pisztolyt és elsüti.
                            - És mi ebben a rulett? - kérdezik az afrikaiak.
                            - A hat golyó közül az egyik igazi...
                            Nem sokkal később az oroszok mennek vendégségbe.
                            - Nekünk is van ám rulettünk! - dicsekszenek az afrikaiak.
                            - Tényleg? És milyen az?
                            Erre behívnak hat csinos, teljesen meztelen színes bőrű nőt és letérdepeltetik őket körben.
                            - Uraim, parancsoljanak! A hölgyek franciásan, szájjal szeretik...
                            - Rendben, ez nekünk jó, de mi ebben a rulett?
                            - Hogy az egyikük kannibál...

                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              Attached Files
                              Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 máj. 06, 23:13.

                              Komment


                                Tényleg ?

                                1. Wikipedia: Én mindent tudok!
                                2. Google: Nekem mindenem megvan!
                                3. Facebook: Én mindenkit ismerek!
                                4. Internet: Nélkülem ti nem értek semmit!
                                Áramszolgáltató: Csakugyan?
                                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X