Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szilveszteri berregtetés a 2018/19 tanévre nemcsak nebulóknak

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szilveszteri berregtetés a 2018/19 tanévre nemcsak nebulóknak

    Bár még viszonylag sokat kell várnunk Szilveszterre, de azért feldobnám most a témát, hogy legyen időnk felkészülni, átgondolni, a családdal megbeszélni és túl esni a "Mit szól hozzá az asszony, meg a szomszédok, meg hát anyukámat is meg kell kérdezni erről." kérdésein és morfondírozásain.
    A szilveszteri berregtetésről lenne szó. Tehát mindenkit berregtetni jöjjön akinek van veteránja - bármilyen szárazföldet szelő - vagy akinek nincs, de szeretne csatlakozni a szilveszteri berregtetéshez a Himnusz után.
    A feladat egyszerű. Ezen időpontban beindítjuk járműveinket és kicsit játszadozunk a gázzal meg a kürttel fel fel kiáltva teletorokból jámboran, hogy BÚÉK!
    Ezt tehetné mindenki saját udvarán vagy stb.
    A berregtetés nem azt jelenti, hogy ez időben nyeregbe is pattanunk és amúgy úgy ahogy vagyunk gurulgatunk az utcán mindenféle alkohol szinttel, vagy még annál is lejjebb. Nem. Csak pusztán berregtetésről van szó, ott ahol lakunk, nem változtatva helyünket, csak gépünk és torkunk hangját. Na, ennyiről lenne szó.
    Ötlet? Vélemény? Csatlakozási szándék?
    Lemezjáték kedvelte ezt.

    #2
    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatlakozási szándék?
    Ha nem jön össze más akkor ....gondolj bele hány család,főleg városiak kitódulnak az utcára nálunk is szokás átordítani a szomszédoknak a jókat ! Ezen és egyéb meghívásos bulik miatt nem hinném,hogy sok jelentkező lenne.Gondolj Sepire amíg egyesével buék-ot kíván ...lemaradna egy kevés idővel
    sepy és emu kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Jobban örülnék egy közös fórumos szilveszteri bulinak,-de belátom ez szinte lehetetlen a tagok lakóhelyének egymástól való nagy távolsága miatt.Tekintettel arra,hogy azért mégiscsak szolidáris vagyok,nem várom el tőled,hogy egyedül bőgesd azt a szegény motort szilveszter éjjelén megígérem hát,hogy úgy éjfél táján kiállok a csurgóba és úgy csinálok a számmal,hogy brumm,brumm,brumm és,ha ez nem lenne elég,akkor még a szűnni nem akaró taknyosságom miatt vissza is durrogok a légszűrőbe.

      Üdvözlettel:Che
      sepy, madorka és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Akkor ennek lőttek. Nemakarásnak nyögés a vége.
        Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2018 dec. 05, 09:28.

        Komment


          #5
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha nem jön össze más akkor ....gondolj bele hány család,főleg városiak kitódulnak az utcára nálunk is szokás átordítani a szomszédoknak a jókat ! Ezen és egyéb meghívásos bulik miatt nem hinném,hogy sok jelentkező lenne.Gondolj Sepire amíg egyesével buék-ot kíván ...lemaradna egy kevés idővel
          Ilyenről nem volt szó, hogy egyenként buékot kell kívánni.

          Komment


            #6
            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jobban örülnék egy közös fórumos szilveszteri bulinak,-de belátom ez szinte lehetetlen a tagok lakóhelyének egymástól való nagy távolsága miatt.Tekintettel arra,hogy azért mégiscsak szolidáris vagyok,nem várom el tőled,hogy egyedül bőgesd azt a szegény motort szilveszter éjjelén megígérem hát,hogy úgy éjfél táján kiállok a csurgóba és úgy csinálok a számmal,hogy brumm,brumm,brumm és,ha ez nem lenne elég,akkor még a szűnni nem akaró taknyosságom miatt vissza is durrogok a légszűrőbe.

            Üdvözlettel:Che
            Már két éve bőgetem. Egyszer úgy eszembe jutott. Petárdát meg ilyesmit nem veszek, így ezt a fajta zajongást találtam ki. A kutyám is elviseli.
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Már két éve bőgetem. Egyszer úgy eszembe jutott. Petárdát meg ilyesmit nem veszek, így ezt a fajta zajongást találtam ki. A kutyám is elviseli.
              Tökéletesen megértelek én is többre tartom a petárdánál,de az én motoromat csak én hallanám mert a határ túloldalán legalább egy félórán kereszül tüzijátékoznak....azért a sajár örömömre lehet kipróbálom....
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Igrich énvelem Máté azért példálózott mert mire mindenkivel koccintok a pezsgős poharammal / alapból 7 gyerkőc / mások már a tüzijátékon is túl vannak. Mi szoktunk tüzijátékozni kicsit élvezik is a gyerekek meg a környékben lévő szállodákban is szokás ilyenkor igaz a kutyáknak nem nagyon tetszik. Van hol ez is a kiképzésük része évbúcsúztatás nélkül!
                madorka és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Azért vetettem fel ezt a berregtetést, mert akkor lehetne valami közös. Amit együtt csinálunk szilveszterkor, még ha nem is teljesen egy időpontban. Lehetne egy közös egymásra gondolás így. Mert hogy a közös szilvesztergondolata, illetve megvalósítása lenne a legjobb, de az tényleg a távolságok miatt megvalósíthatatlan szinte.
                  Talán még ez lenne a legkivitelezhetőbb gondoltam. Felénk is petárdáznak meg tűzijátékoznak. Nem lényeges, hogy csak mi halljuk. Az sem lényeges hogy nem pont egyszerre megy a berregtetés, mert tényleg az is lehetetlen, hogy totál egy időpontban történjen. Én is úgy szoktam, mikor lemennek a közös otthoni jókívánság a pezsgőzéssel, na akkor elő a motort. Tavaj úgy volt, hogy mindannyian kimentünk és az összes motort indítottuk, akkor ott pezsgőztünk. Várhatóan így lesz most is.
                  Lényeg. Nem erőszak. Csak ötlet. Ha jó bulinak érzed ezt tedd, ha nincs rá lehetőséged, akkor nyilván ne.
                  mátéapu, és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Hát én csak berregtettem, bár messze otthonomtól, mert az újév kezdetet Cserépváralján töltöttem motor nélkül, nőmmel. (Dupla költség, fele öröm, vagy dupla üröm. Mindegy. nem, de ez vót. Na. Ahogy Hofi mondaná: így vót!) Che komám mondta, berregtet velem, hát én megtettem az én részem csak úgy halkan, hogy ne hallja senki más, mint ahogy a nótában van az akácos úton. Mindegy. Mégis eredményes volt, ahogy mondani szokás, a foglalkozás elérte célját, amint mesélték, bár mindenre pontosan emlékszem, tehát nem tudtak átvágni, mint szart a palánkon.
                    BÚÉK: ÉKBÚ. BŰKÉ. KÉBÚ. ÉKÚB.
                    Tehát már minden fasza! Vagy fazsa! Zsafa! Szafa! stb...

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X