Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kinek mit hozott a Jézuska?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Időközben Jézuska elszégyellte magát és Solymosi Géza barátom jóvoltából behullott a fa alá egy CZ511-es alkatrész katalógus.
    Nem hiszem hogy dühöngő érdeklődés lenne utána de szkennelt változatát egy emilcímért elküldöm szívesen bárkinek.

    Komment


      #17
      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Időközben Jézuska elszégyellte magát és Solymosi Géza barátom jóvoltából behullott a fa alá egy CZ511-es alkatrész .katalógus.
      Nem hiszem hogy dühöngő érdeklődés lenne utána de szkennelt változatát egy emilcímért elküldöm szívesen bárkinek.
      Jézuskának nincs szégyenkezni valója, ím, láthatod. bár nincs cetkám, örömmel várom küldeményed. csorogi.gabor.pal@gmail.com. vagy igrich@freemail.hu
      Amúgy BÚÉK és vidám Vízkeresztet!

      Komment


        #18
        Kicsit nehezen ért ide a céges Jézuska, de ideért.

        Komment


          #19
          Ez akkor már nemcsak hegeszt vág és lyukaszt ha kell. Látom - inkább gondolom vasszerkezet készítés lesz. Jó hosszú a munka kábele?Abból gondolom ha jól olvastam dupla görgős az előtolója az már viszi a vastag drótot is.. Engem és Erikát a két fiunk Jézuskája mivel most volt együvé tartozásunk 30. évfordulója / lehet együtt érzést mondani ez a fiúknak szól hisz tudják nem oly egyszerű az mikor egy idegen ember ránk bízza a lányát utó nevelésre mert Ő már feladta!/ elküldenek bennünket a Velencei Karneválra. Nem dicsekvés de jól esett és talán erről írogattam ezelőtti hsz.- ban. Nem vagyok híve az újkori gyerek nevelésnek: itt a pénz és menny ahova akarsz!!, 19 éves korára meg kiég a gyerek .Drogfüggő lesz és indul a lejtőn a szülő meg kezdi nem tudom miért pedig én mindent megadtam neki stb.

          Komment


            #20
            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            most volt együvé tartozásunk 30. évfordulója
            Gratulálok ! Nekünk is márciusban lesz a 30. házassági évfordulónk . jól választottak a lányok mind két családban !

            Komment


              #21
              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              már viszi a vastag drótot is
              Meg az alameniumot, meg a savállót !

              Komment


                #22
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                alameniumot, meg a savállót !
                Az én cégesem 280-as....MIG: mi kell az aluhoz ...? A savállót tudja a co-gáz és a drót az már van.
                Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2019 jan. 07, 20:11.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #23
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  : mi kell az aluhoz ...
                  A védőgáz 100% argon . A vezető spirálnak teflon bevonatúnak kell lennie, és a vezető görgök kialakítása sem mindegy. Fontos hogy dupla görgős legyen. A gép szempontjából : Dupla inpulzus, sinergikus vezérlés.

                  Komment


                    #24
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Dupla inpulzus, sinergikus vezérlés.

                    Húúúúúúúúúúúúúúú !Ez már komoly !
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #25
                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez már komoly !
                      Legalábbis nekünk. Még ki sem csomagoltam, mert félek a kudarctól !

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X