Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Mátéapu felvetette Sonkád fau lehetőségét.
    Térkép:
    https://www.google.com/maps/place/So...4!4d22.7485293
    Mátéapu erre a helyre gondoltál?
    https://szallas.hu/almaskert-vendegh...=2&provision=1
    Nekem ez is jó!

    Komment


      #17
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tavaly király volt az a szavazólap, az jó lenne most is.
      https://veteran.forum.hu/forum/csak-...3%A1lkoz%C3%B3

      Komment


        #18
        Erre gondoltam! Tavaly is azért nem szavaztam, mert nekem bármelyik hétvége jó.

        Komment


          #19
          Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mátéapu felvetette Sonkád fau lehetőségét.
          Térkép:
          https://www.google.com/maps/place/So...4!4d22.7485293
          A község külterülete üdülőövezet A Kisbukó melletti terület,kifelejtettem a leirásomból az erdőt és a halastavat.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #20
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A község külterülete üdülőövezet A Kisbukó melletti terület,kifelejtettem a leirásomból az erdőt és a halastavat.
            Szerintem nem ismerjük ilyen részletesen a környéket, mint Te.
            Esetleg valahogy tudbád szemléltetni?
            Egyébként volt egy levelezésem Attilával. Továbbra is Leányfalu mellet érvelt, illetve inkább vetette fel ötletként. Egyszer már volt erről szó, aztán lett újfent Tiszakeszi, amit már mindőnk kissé kínosnak érzett, az eltürtség miatt. A csongrádi királyságot tavaly tapasztaltuk,.
            A megfontolás alapja esetleg, ha Csongrád elesik, lehetne a a Leányfalu felvetés? Mert hogy középebbre van, fökdrajzilag.
            Szerintetek?
            Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2021 márc. 23, 20:22.

            Komment


              #21
              Én szedem a sátorfám és oda megyek hova szól a csapat kürtje!

              Komment


                #22
                Örömmel látom hogy az idén nem kell görcsölnöm a szervezéssel, mert akad bőven önkéntes...!
                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tavaly király volt az a szavazólap, az jó lenne most is.
                Erről a vicc jut eszembe ! Van mivel, van kivel, csak nincs hol.... Nem korai egy kicsit az időpontozgatás szavazgatás, mikor gőzünk sincs a helyszínről ???

                Komment


                  #23
                  Ezek szerint madorkáék ismét jönnének ?!

                  Komment


                    #24
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Örömmel látom hogy az idén nem kell görcsölnöm a szervezéssel, mert akad bőven önkéntes...! Erről a vicc jut eszembe ! Van mivel, van kivel, csak nincs hol.... Nem korai egy kicsit az időpontozgatás szavazgatás, mikor gőzünk sincs a helyszínről ???
                    Kedves Mir Mur komám. Még az ötletelésnél tartunk, de ezt meg nem lehet elég korán kezdeni, legalább felszínen van a téma. Pont az lenne a lényeg, hogy legyen más helyszín is felvetve, ha esetleg Csongrád nem jönne össze.

                    Komment


                      #25
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem korai egy kicsit az időpontozgatás szavazgatás, mikor gőzünk sincs a helyszínről ???
                      Minél előbb tudjuk az időpontot annál előbb adhatja le a csapat a szabi kérelmeket és így kisebb az esély rá hogy már más "lefoglalta" az adott hétvégét .

                      Komment


                        #26
                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Minél előbb tudjuk az időpontot
                        Egyelőre hárman háromfélét szavaztunk, úgyhogy nem vagyunk sokkal beljebb.

                        Komment


                          #27
                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Minél előbb tudjuk az időpontot annál előbb adhatja le a csapat a szabi kérelmeket és így kisebb az esély rá hogy már más "lefoglalta" az adott hétvégét .
                          Erről van szó! Ez nagyon lényegre törő vélemény.

                          Komment


                            #28
                            Én mentem volna tavaly is,csak az az időpont nem jó. (tigris kérte, hogy ide ne írogassunk, helyre tenné vki?)

                            Komment


                              #29
                              madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egyelőre hárman háromfélét szavaztunk, úgyhogy nem vagyunk sokkal beljebb.
                              Majd alakul az ahogy ébredeznek majd a többiek is .

                              Komment


                                #30
                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Majd alakul az ahogy ébredeznek majd a többiek is .
                                De nekem mindhárom dátum jó! Csak legyen találkozó! Meg az is édesmindegy, hol.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X