Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mi látható a képen?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mi látható a képen?

    Sziasztok,
    Nem találtam ennek jobb helyet itt a fórumon, egy kérdésem lenne, milyen típus látható a képen?
    Már napok óta keresgélek a neten, de semmi. A kép 1959-1960 körül készült.

    nagyon köszönöm!

    #2
    Szerintem Skoda.........................................
    Titus és pasetta kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Sziasztok! Hát a hátsó taktus kissé hasonlít. Škoda 1101 Tudor, 1948 https://auta5p.eu/lang/en/katalog/au...01-Tudor-13785

      Jankó51, Titus és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        De jó, nagyon köszönöm Nektek!
        Nagyapám járt vele, de nem tudom, hogyan, ha jól tudom 58-60 között alig volt magánkézben autó.
        Sajnos nem ismertem őt, így nagyon keveset tudok a dologról, most már nincs is nagyon kitől megkérdezni...

        s.
        Jankó51 és pasetta kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          vasa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ha jól tudom 58-60 között alig volt magánkézben autó.
          Sziasztok! Vasa! Azt jól tudod, hogy alig volt magán jármű! Ritka nagy embereknek volt, meg azoknak, akik strómanokon keresztül intéztek ezt azt. A rendszám segíthet! Ha ez a kocsi állandó használatban volt a felmenőd által, akkor lehet nyomozgatni. Adok tippeket, de ne ringasd magad vak reményekbe! Szóval a nagyapád valószínűleg rendelkezett munkakönyvvel, akkor abban meg kell legyen az adott időszakban mit és hol dolgozott. A kocsi rendszáma is segíthet, ha állami jármű volt, akkor annak nyoma kell legyen valahol. Talán a központi gépjármű nyilvántartás segíthet, de olcsó nem lesz! Most keresztbe kell fésülni az adatokat és már közelebb vagy a megoldáshoz! Amit én még megpróbálnék: Beszkennelném a képet hátulról! És különböző fotografikai szűrőkkel meg vizslatnám, nincs e rajta mondjuk lekopott ceruzával írt szöveg! Mondjuk dátum, helység név, vagy ezekre utaló privát bejegyzés. Valami ilyesmi: Emlékül Xy-nak, ........-tól Szélespuszta (kitalált hely) X év, y hónap, n nap.
          Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X