Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Boldog Karácsonyt!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kedves barátaim és kik ezután lesztek a VF tagjai! Egészségben Békességben Töltött Ünnepeket Kívánok mindenkinek! Mielőbbi tavaszt addig pedig sok szabad időt, hogy tavasszal induljanak a gépek!

    Komment


      Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok! Valamint Jó Egészséget, Békességet mindenkinek a fórumon és fórumon kívüli barátunknak és szeretteiknek!

      Komment


        Áldott békés karácsonyt kívánok kedves mindannyiótoknak, és természetesen a családotoknak !

        Természetesen az ünnep mindenkit jó egészségben találjon , és lelje meg mindenki a vágyát a karácsonyfa alatt !



        Üdvözlettel : Z.I.

        Komment


          Boldog Karácsonyt mindenkinek !

          Komment


            Én is csatlakozom az áldott békés, egészséges ünnepet kívánók sorába.

            Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!

            Komment


              Nagyon elcsúszva, de még két ünnep között!
              Minden VF tagnak és családjának!
              Áldott, Békés Ünnepeket Kívánok!

              Click image for larger version

Name:	unnamed.jpg
Views:	86
Size:	24.7 KB
ID:	229455

              Komment


                Boldog újévet! minden ember társamnak

                Komment


                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sajnos a VF-egyre csendesebb,szerintem az utolsókat rúgja...
                  Az a baj,hogy a fórumozásnak már leáldozott...Azonali válaszok, megoldások kellenek, amit egy fórum nem ad meg. Még akkor is az megy, ami gyors, ha nem tökéletes a célra. Lásd, vatera/e-bay helyett Facebookos követhetetlen licitek, igaz, Atti69?
                  Reszelj a fiókba, oldd meg magadnak...ne segíts senkinek, mert ellened fordítják a segítőkészséged...szerezz meg mindent olcsón, és azonnal add tovább versenyképes áron...ez az új módi, ez kell csak.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    Szomorú de igaz, mai világban becsületes munkából nem egyszerű megélni sajnos...

                    Komment


                      Sziasztok szerintem az hogy minden nap nincs egy uj cikk vagy kerdes nem jelenti azt hogy a VF halott lenne .Ez a periodusa az evnek es a kenyszerito esemenyek amiken sajnos csak az ido fog tudni valtoztatni nem tesznek jot semmilyen kozossegnek alaassak a "koheziot"az egyuttmukodest.En a magam peldajabol indulok ki ,joval kevesebbet motorozok ha nem muszaj a szerelessel is lealltam egy kicsit , kozbe covidos is lettem ,kiallitasokra es talalkozokra ,vasarokra sem nagyon lehet menni. De jon a tavasz elobb utobb erkeznel azok a bizonyos repkedo fekete madarak es hozzak a jo idot .amikor biztos vagyok benne sokkal tobb hozzaszolas fog keszulni.

                      Komment


                        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        kozbe covidos is lettem
                        Mielőbbi jobbulást!

                        Komment


                          Remélem mindőtök meggyógyult és meggyógyul. Én is 2x voltam benne az első nagyon megviselt a másodikat átköhögtem de könnyebb lett. Én senki ellen nem vagyok vitaminokkal erősítem az immunrendszerem így védekezem. Nekem a gyerekeim / kicsik és nagyok/ hozzák viszik a vírusokat van miben válogatni az ellenáló képességemnek.! Vigyázzatok magatokra és egymásra!

                          Komment


                            Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok ,mindőtöknek !
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Kívánok én is Boldog Karácsonyt mindenkinek és családotoknak!



                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ..szerezz meg mindent olcsón, és azonnal add tovább versenyképes áron...ez az új módi, ez kell csak.
                              Ez régen is igy volt, csak ma felgyorsult a világ. Amikor felújitottam a Horexet, németek mondták hogy payPal és akkor tudok vásárolni küllőket. Öreg kutyának új trükk....Aztán egy magyar mester elkészitette tökéletesen

                              PayPal mégis lett, ebay regelés is és Litvániából vettem egy Mitsubishi hátsó lámpát mert az enyém felemás lett
                              A VAtera ugyanez, nyomom a sok évtized alatt összehordott,, valamire még jó lesz, lomot
                              A neten elég sokszor rendelek akármit ami kell és olcsóbb szállitással is mint a boltban
                              Fórumok kellenek. Egy jó fórum már majdnem olyan mintha barátok közt lenne az ember. Az életben már kikoptak a tényleges barátaim/nyugodjanak békében/

                              Komment


                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X