Közlemény

Collapse
No announcement yet.

G. Jani

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    G. Jani

    Régen jártam erre, sőt régen olvastam bármilyen motoros témával kapcsolatosat.

    Ez viszont érdekes számomra:

    Index F

    ismeri valaki ge' jani-t?

    #2
    Nagyon-nagyon jó, hogy itt legalább nem ilyen a légkör.
    dino125ad kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      ismeri valaki ge' jani-t?
      A mi fórumunk eddig személyeskedés mentes volt. Jó lenne ezt továbbra is megőrizni, ezért javaslom ne erőltessük ezt a dolgot.
      St.Z.350 és demeter kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Most már sejtem, hogy milyen is ez a másik fórum. Brrrrr. Semmiképpen nem kell nekünk ilyen stílus.
        dino125ad kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Akkor szerencsére ide nem költözött be! Ennek örülök!

          Komment


            #6
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A mi fórumunk eddig személyeskedés mentes volt. Jó lenne ezt továbbra is megőrizni, ezért javaslom ne erőltessük ezt a dolgot.
            Bocsánat ezt nem értem...
            Ha személyeskedésnek tűnt minden fórumtagtól elnézést kérek. Azért keltette fel az érdeklődésemet az illető mert máshol ezt a fórumot és a hozzászólásainkat kritizálja.
            Utoljára szerkesztve a következő által: dino125ad; 2014 ápr. 20, 23:38.

            Komment


              #7
              Mir-mur azon aggódik, hogy ez a Jani ide regisztrálhat, és elhinti ezt a stílust. Volt már ilyen próbálkozás, azok a tagok le is léptek innen.
              dino125ad kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Mir-mur azon aggódik, hogy ez a Jani ide regisztrálhat, és elhinti ezt a stílust.
                Ez csak az egyik része. Nem kell egy olyan embert kibeszélni, akit nem ismerünk. Mi itt barátokat keresünk, nem ellenségeket.
                CZsolti, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X