Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum találkozó 2022

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Sziasztok!
    Remélem mindenki szerencsésen és boldogan hazaért a találkozó után.
    Legelőbb is szeretném megköszönni a szervezők odaadó, fáradságos és kiváló munkáját. De ugyanilyen elismerés jár a főzőmestereknek is, akik gondoskodtak a kiváló ízekről, és finomabbnál finomabb, kiadós ételekről. Nagy köszönet nekik! Minden dolog festő ecsetjére és költő tolla hegyére kívánkozik! Korán el kellett jönnöm. mert Kisgyőrben össze kellet szednem a családom és egyéb állatfajtám, amivel teljes sikerrel jártam. Természetesen nem kerültem el, s nagy figyelemmel voltam aziránt, hogy néhány dolgot elhagyjak, aminek egyenlege, egy gatya, meg egy póló lett, amit nem kívánok vissza, gépronygnak mindkettő jó, vagy kutyajátéknak.
    Készítettem néhány fotót. majd felrakom.ű
    Köszönöm, hogy kibírtatok! Nsagy ölelés mindenkinek!

    Komment


      #92
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      egy gatya, meg egy póló lett, amit nem kívánok vissza
      A póló nálam van de én inkább pulóvernek nevezném, azt jövőre megkapod!

      Komment


        #93
        Köszi Emu! A gatyeszt remélem nem akarja konzerválni egy évig senki.

        Komment


          #94
          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A póló nálam van de én inkább pulóvernek nevezném, azt jövőre megkapod!
          Nála ez már hagyomány, hogy széthagy mindent !

          Komment


            #95
            Kedveseim leült mindenki mint az iszap? se képek,se kalandok élmények?

            Komment


              #96
              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              se képek,se kalandok élmények?
              pedig én éhezem minden infora

              Komment


                #97

                Komment


                  #98

                  Komment


                    #99

                    Komment


                      Sziasztok én sajnos nem készítettem képeket csak egyet az is egy kisfilm és nem tudom ide rakni.De miután hazamentem Sajómercse találtam a csur alatt egy nagy Kovács satut Click image for larger version

Name:	IMG_20220812_190356927.jpg
Views:	160
Size:	945.1 KB
ID:	230889 amit valaha a tesómnak ajándékozta a Sajomercsei Czimer malom volt tulaja és akkor meselte hogy a malmot miután az alakították vízről stabilmotorosra majd a malom bezárása után a stabilmotort a későbbiekben elvitték a Mezőkövesdi múzeumba ahol ez egyik legmeretesebbb példány .Egyébként a malom ma is létezik és a motorján kívül kb komplett szerencsére nincs szét szedve.Ha legközelebb otthon járok ,elkerem a kulcsát és teszek egy kört .De ha esetleg valaki arra jár és betakar menni .Az a Sajómercsei gondnokot keresse és hivatkozott rám .

                      Komment


                        Sajnos a táborban nem csináltam sok képet, a múzeumban viszont nullára lemerítettem szerencsétlen telefont:
                        https://nextcloud.section9.me/s/8KfttH9WNMpYk8o
                        (Giroszkóp kifingott a telómban úgyhogy nézzétek el a rengeteg "oldalára dőlt" képet.)

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Giroszkóp kifingott a telómban úgyhogy nézzétek el a rengeteg "oldalára dőlt" képet.
                          Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni. A képeket IrfanView -el, vagy más képszerkesztővel el tudod forgatni, amilyen szögben csak akarod.

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            a múzeumban viszont nullára lemerítettem szerencsétlen telefont:
                            ...nem csoda! Szuper képanyag, gratula és köszönet. (a nyakamat meg majd helyre masszírozom)

                            Komment


                              Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A képeket IrfanView -el, vagy más képszerkesztővel el tudod forgatni, amilyen szögben csak akarod.
                              Sajnos nem vagyok otthon így nincs direkt hozzáférésem hogy elforgassam őket... Előreláthatólag jövő héten tudom helyretenni őket.

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Előreláthatólag jövő héten tudom helyretenni őket.
                                Meguntam inkább kivárom az igazítást
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X