Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motoros találkozók a Viharsarokban

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motoros találkozók a Viharsarokban

    Kedves viharsarki veteránosok!

    Click image for larger version

Name:	Klublogó.jpg
Views:	1
Size:	41.2 KB
ID:	156115
    Amióta TZ felújította a térképet én szorgalmasan nézegetem. Megállapítható, hogy itt a fórumon is elég sokan vagyunk viharsarkiak, de az egy főre eső motoros rendezvények száma valahogy kevesebb, mint pl. Észak-Magyarországon. Tekintettel arra, hogy nem tartom szerencsésnek minden találkozóról, börzéről egy külön topicot nyitni, ezért gondoltam, hogy útjára indítom ezt a témát, ahova mejegyezhetjük a békés-megyei rendezvényeket. Egyúttal egy kis gyűjtőhely is lehet majd ez, mert remélem, hogy sikeresen mozdul mostmár itt is az állóvíz.

    Tehát, aki viharsarki rendezvényről hall, vagy tud, itt ossza meg velünk.

    Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a körmendi és más találkozók közé szúrtam be a viharsarki rendezvényeket, amiért köszönöm, hogy nem csaptatok a kezemre. Elnézést, amiért figyelmetlen voltam. Egyúttal megkérném az adminokat, hogy a körmendi találkozó topicjából az én hsz-imat ide áthelyezni szíveskedjetek. Előre is köszönöm.

    Üdvözlettel: CZsolti
    Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 szept. 07, 19:30.

    #2
    CZsolti, ez nagyon jó ötlet! (Bár mi zalaiak vagyunk, de van egy-két "kománk" a Viharsarokban)

    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    remélem, hogy sikeresen mozdul mostmár itt is az állóvíz
    Nálunk is hasonló a helyzet, ezért arra gondoltam, hogy viselhetné ez a topic Motoros találkozók a Viharsarokban és Zalában

    címet.
    sepy, taluga és CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      viselhetné ez a topic Motoros találkozók a Viharsarokban és Zalában
      Támogatom az ötletet, de sajnos nem tudom kijavítani a címet. Ha Sövényt, vagy TZ-t megkérjük, biztosan segít.

      Zala-Viharsarok tengely. (Egykor Battonya-Nemesmedves)




      Itt van az első közös gyulai-csabai, vagy csabai-gyulai közös rendezvényünk tudósítása, néhány képpel fűszerezve:

      A világháborús Zündapp volt a sláger | Kultúra | Békés | beol.hu BEOL

      És a képgaléria: Veteránmotor-találkozó Gyulán | Galéria | beol.hu BEOL;
      Valamint az általam készített fotók: CZsolti Albuma: Első közös gyulai-csabai veteránmotoros találkozó

      Van még több is a gyulai felvonulásról, de azokat majd később töltöm fel.
      ptm004, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Gyula - Veterántalálkozó

        Hagyományőrzés és modern veterántechnika


        Katonás fegyelem

        A jövő reménysége

        Típustiszta?

        És mégis van OT-s rendszám

        Fagylaltozó tábori csendőrök

        És még néhány fotó
        Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 aug. 22, 11:38.
        nyemi, ptm004 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Holnap szept. 8-án, vagy inkább ma (lassan éjfél) Veteránmotor kiállítás Békéscsabán. A hír- és képanyaggal természetesen jelentkezem az esemény után.

          Komment


            #6
            Ahogy ígértem itt a képanyag:

            Click image for larger version

Name:	IM002523.jpg
Views:	2
Size:	196.8 KB
ID:	138276 További képek: CZsolti Albuma: BIVMK - Veteránmotor kilállítás 2013.09.08.

            Click image for larger version

Name:	IM002466.jpg
Views:	2
Size:	200.9 KB
ID:	138277Click image for larger version

Name:	IM002472.jpg
Views:	2
Size:	203.5 KB
ID:	138278Click image for larger version

Name:	IM002476.jpg
Views:	2
Size:	203.8 KB
ID:	138279Click image for larger version

Name:	IM002489.jpg
Views:	2
Size:	202.5 KB
ID:	138280Click image for larger version

Name:	IM002491.jpg
Views:	2
Size:	202.8 KB
ID:	138281Click image for larger version

Name:	IM002500.jpg
Views:	2
Size:	203.3 KB
ID:	138282Click image for larger version

Name:	IM002501.jpg
Views:	2
Size:	203.9 KB
ID:	138283Click image for larger version

Name:	IM002508.jpg
Views:	2
Size:	199.5 KB
ID:	138284Click image for larger version

Name:	IM002512.jpg
Views:	2
Size:	198.5 KB
ID:	138285Click image for larger version

Name:	IM002515.jpg
Views:	2
Size:	201.6 KB
ID:	138286
            sepy, és 5 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              4 ütemű blokk, de milyen motoré?

              Nem tudtam a Veterán Apróba írni, ezért ide írom: a fentebbi hozzászólásomban lévő Méray motorban szerintem ilyen blokk van.

              Komment


                #8
                Kamuton a falunap keretében veteránmotor kiállítás is lesz szeptember 21-én:
                Click image for larger version

Name:	761024.jpg
Views:	1
Size:	86.1 KB
ID:	138305

                Komment


                  #9
                  Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kamuton a falunap keretében veteránmotor kiállítás is lesz szeptember 21-én:
                  Köszi a tudósítást. Ez elkerülte a figyelmemet.

                  Sőt, most szombaton (szept.14-én) pedig Békéscsaba-Gerlán lesz falunap, ahova 15-órától a csabai veteránosok is elgurulnak. Sajnos időjárás függvénye is. Esőt jósolnak a hétvégére.

                  Komment


                    #10
                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ahogy ígértem itt a képanyag:
                    Jó kis találkozó lehetett! Jók a képek, a Babetta motorból épített "Indian" meg is ragadta a fantáziámat...
                    Hiába, a dongós téma (is) szívügyem...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 szept. 12, 09:03.

                    Komment


                      #11
                      2013. szeptember 21. szombaton Kamuton "Falunap"-ot tartanak. A Falunapon a békéscsabai Veteránmotoros Klub de. 10-től motorkiállítást rendez. Minden érdeklődőt szeretettel, ezenkívül veteránmotorral érkező kollégát étellel és itallal is várnak a rendezők. További információ itt, illetve a klub facebookos oldalán: https://www.facebook.com/motorosklub...ocation=stream

                      A rendezvény programja - Ricsinek hála - itt olvasható: http://veteran.forum.hu/rendezvenyek...099/#post40622
                      Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 szept. 19, 08:40.

                      Komment


                        #12
                        November 9-én szombaton 14 órakor Egerszegen a Vasútállomásnál levő kopjafánál koszorúzás és gyertyagyújtás lesz.
                        Ide 99%-ban motorosok érkeznek.

                        Utána egy rövid gurulás volt a városban tavaly. Valószíűleg így lesz idén is.
                        Javaslatunk,hogy mi menjünk ki az Energiadombra és Kandikóra mivel ez lesz az év talán utolsó nagyobb motorozása.

                        Mi 2 motorral megyünk, ki jön még?

                        Komment


                          #13
                          Az év utolsó gurulásán résztvevő csabai veteránosok:

                          https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater


                          A nevükben is kívánok boldog új évet és egy jó motorosszezont.

                          Komment


                            #14
                            Ez ugyan egy régi veterános rendezvény volt (1978. Békéscsaba), de sok látnivaló van azért ezeken a képeken. Érdekesség, hogy az akkor vadiúj Trabi mára veteránkorú lett, így egyáltalán nem lóg ki a sorból.

                            https://www.facebook.com/martin.gabo...8204521&type=3

                            https://www.facebook.com/martin.gabo...8204521&type=1

                            Komment


                              #15
                              Nagy eseményre készülünk február 28-án. Veteránmotoros klubunk úgy döntött, hogy a Békéscsabai Ipartestületnek egy zászlót adományozunk. Tesszük ezt azért, mert az Ipartestület nem csak helyet ad rendszeres havi összejöveteleinknek, hanem pártoló tagként is befogadott minket.

                              A rendezvény nem zártkörű, azon minden érdeklődő veteránost szívesen látunk.

                              Click image for larger version

Name:	Zászlós meghívó.jpg
Views:	1
Size:	194.0 KB
ID:	139283

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X