Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MiniTorino Extra2.; ünnepi hangulatkeltő veterántúra a veterán mackók birodalmába :-)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    A 4-es úton megyünk, egyenesen Szolnokig :-)

    / / / / /

    Jelenleg elég jeges az út, itt Budapesten. Sószóróautót láttam, de egyelőre nem szórt semmit.
    Szerintem, ha holnap este jeges lesz az út, a vasárnapi indulásra várhatóan felolvad...

    Bárki, aki jönne, és vasárnap reggel esetleg bizonytalan abban, hogy megyünk vagy nem, nyugodtan hívhat! :-)

    Komment


      #32
      Na ma reggel Szilárd eldöntötte, hogy mégiscsak bemegyünk Szolnokra. (Szerintem meg akarja csodálni mielőbb a kis Topolinot, meg a 126 Bist.) Megy ám a variálás. De így legalább nem a 44-esen megyünk, hanem a 46-oson, az egy fokkal jobb. Mármint, hogy nem annyira kanyargós nekem.

      Az időjárás miatt ne aggódjatok. Nálunk tegnap sütött a nap, 16.00 órakor, amikor indultam haza a munkából, már egészen enyhe volt az idő. Az éjjel nem fagyott... Szóval várunk titeket itt a jó időben.

      Szép napot! Gyöngyi

      Komment


        #33
        Nálunk itt Budapesten most váltakozó erősséggel esik...remélem, holnapra eláll...én mindenesetre összekészítem a mackóimat ma este...
        Gyöngyi&Szilárd kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Ákos, a kis tigrissel megyünk, nem a polskival
          Gyöngyi&Szilárd kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            Rendben...:-)
            Gondolom, az az Autobianchi :-)

            Komment


              #36
              Akos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nálunk itt Budapesten most váltakozó erősséggel esik...remélem, holnapra eláll...én mindenesetre összekészítem a mackóimat ma este...

              Macik rajtra készen, Bianchi felkészítve (szokásos utolsó pillanatban történő szerelés megvolt ). Nálunk kicsit szemerkél(t), de az idő nagyon enyhe. 9 körül indulunk, a Cora környékén várunk titeket.



              Fekusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ákos, a kis tigrissel megyünk, nem a polskival
              A volt oktatóm zöld sárkánynak nevezte, majd amikor "kifehéredett", akkor már szóhoz sem tudott jutni.

              Komment


                #37
                Sziasztok!

                Hazaértünk ügyesen! Bianka motorja a végét járja, magasabb fordulaton egészen ijesztő hangja van, és az alapjárat is folyton szórakozik. Szilárd már bütykölgeti, nem hagyja nyugodni a probléma.

                Persze ez mit sem vesz le a mai nap élményeiből! Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon tetszett a Macimúzeum, és a Madárpark is. A Múzeumban olyan sok volt a látni való, hogy nem is tudtuk hova nézzünk. A Madárparkban a kék fülesfácán volt a kedvencünk, szimpatikus volt a ragaszkodása (akárcsak egy kutyus, jött mindenhova utánunk).
                A társaság is hozta a formáját, jó volt veletek lenni ennyi idő után ismét!!! És nagyon örülünk, hogy új kedves ismerősökkel, barátokkal is bővült a csapat. Reméljük találkozunk még a jövőben is!

                Köszönünk mindent. Ákosnak külön köszönet a szervezésért, hogy számunkra is könnyen elérhető távolságba hozott össze egy ilyen remek kis napot. És köszönjük az ajándékot is, már a helyén van!

                Hamarosan feltesszük a képeinket, szép estét mindenkinek!
                soveny kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Ákos, nagyon köszönjük ezt a napot. megint kitettél magadért. Köszönöm az új tagunknak, hogy elvitt olyan helyre ahol 40 év után kapros túros sütit ehettem. Gyöngy ha csak így tudunk találkozni, akkor megyünk többször arrafelé. Reméljük, hogy csak múló rosszulléte a Bianchinak.
                  soveny kedvelte ezt.

                  Komment


                    #39
                    Mi is sikeresen haza értünk jól éreztük magunkat Ákost meg tartjuk jó szervezi a dolgokat köszi mindent
                    soveny kedvelte ezt.

                    Komment


                      #40


                      Hát valahogy az albumbeillesztés még mindig nem megy...:-(

                      Az első képek:

                      [PICASA=MiniTorino]2011December4MiniTorinoExtra2BpRakoczifalva[/PICASA]


                      / / / / /

                      Köszönöm a részvételt, és az ajándékot is (ennyit költeni rám...ejnye-bejnye )...

                      ezenkívül:

                      -köszönet a Napnak, hogy sütött;
                      -köszönet a Múzeumnak és a Madárparknak a vendéglátásért és az idegenvezetésért;
                      -köszönet Lászlónak (maclas) a cukrászda ajánlásáért;
                      -szóljatok, ha valaki kimaradt :-))

                      Tényleg nagyon szép volt a Múzeum és a Madárpark is, erre a rövid túrára 3 tekercs filmem elment :-))

                      / / / / /

                      Jobbulást kívánok a Bianchinak! :-)
                      Utoljára szerkesztve a következő által: soveny; 2011 dec. 04, 21:21. Oka: Picasa :)
                      maclas és soveny kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        Ami Bianka rosszulléteit illeti: lehet, hogy a végén még neki is babája lesz. (nem is lenne olyan rossz, bár van elég rasba már így is a garázsban)

                        Komment


                          #42
                          Szia Ákos!
                          Mi is nagyon jól éreztük magunkat,kis családomnak nagyon tetszett a múzeum.Köszönjük a lehetőséget és a vidám perceket.
                          Tökéletes befejezése volt a napnak a Zagyva Cuki meglátogatása. :-)

                          Üdv:Szabi

                          Komment


                            #43
                            Örülök, hogy jól éreztétek magatokat; a cukrászda viszont László (maclas) érdeme :-)

                            / / / / /

                            Gyöngyi: lehet, hogy a sarokban álló, bontott Autobianchi csak tetszhalott? Éjjel életre kel és ki tudja, mit csinál a Biankával a garázsban...egyik reggel majd kis Autobianchi-matchboxokon estek majd hanyatt...



                            Gyöngyi&Szilárd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ami Bianka rosszulléteit illeti: lehet, hogy a végén még neki is babája lesz. (nem is lenne olyan rossz, bár van elég rasba már így is a garázsban)
                            Mi a túró az a "rasba"?

                            Komment


                              #44
                              Üdv Mindenki!
                              Köszönjük a tegnapi napot, örülünk, hogy megismerkedhettünk veletek!
                              Örömmel olvasom, hogy mindenkinek tetszett a Zagyva Cuki meglátogatása!
                              Szép napot mindenkinek!

                              Komment


                                #45
                                Kedves László!

                                Mi is örültünk az újabb résztvevőnek :-)
                                Várunk szeretettel a jövőbeni rendezvényekre is :-)

                                soveny: köszi a javítást...a képbeillesztés megy, de hiába kísérletezgetek az albumbeillesztéssel, valamit csak nem csinálok jól....

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X