Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hogy én mennyire utálom a tiszai szúnyogokat !!

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hogy én mennyire utálom a tiszai szúnyogokat !!
      Hazavitted ?
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Ilyen rövid , üres, információ nélküli , odavetett jelentést ------ esetleg ,25 éve még elfogadtak volna !! Most már azért ez nem divat !!

        -kicsit bővebben , ha kérhetnénk ..
        Oké, bocs...
        tehát hazanyugiztam a szürkét, műszaki gondom nem akadt, útközben egyszer megálltam vmi motoros csapatnak, mert nekik volt...
        kb. 170 kép készült, és természetesen megosztom veletek, mégis egy kicsit később, amikor is talán katartikusabban hat, mint így néhány nap elteltével.
        elég az hozzá, hogy szuperjól éreztem magam, és szerencsés is vagyok, hogy újra Keszin lehettem veletek, a keringésem is helyre állt, különösen az ízletes szombat esti extragulyás nyomán...
        (azt gondolom, talán nem alaptalanul, hogy valaki azért csak megtámogatta némi erősfűszerrel...)

        Komment


          Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          (azt gondolom, talán nem alaptalanul, hogy valaki azért csak megtámogatta némi erősfűszerrel...)
          Hát a böcsület úgy kívánja valljak: én raktam bele de mert megfegyelmeztek hogy kajával nem viccelünk kiszereltem belőle és áttettük Gabinak aki megette férfiasan (Ő tudott róla), így nem teljesen értettem hogy a kb 3 másodperc tartózkodás után is ilyen goromba lett volna. Majd jövőre békülnünk kell!
          Egyébiránt itthon kifújattam kompresszorral a CZ karbit és működött rendesen bár nálunk nics gát ezért csak a garázsban börrögtünk. azt monták az oalj ragadóssága miatt nem bírja az állást és ezt szívtam meg.
          Itthon pénteken és szombat éjjel is esett rendesen, ezt megúsztuk néhány cseppel, Joker sátra elriasztotta!

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hazavitted ?
            Nyomokban !.................

            Komment


              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egyébiránt itthon kifújattam kompresszorral a CZ karbit és működött rendesen bár nálunk nics gát ezért csak a garázsban börrögtünk. azt monták az oalj ragadóssága miatt nem bírja az állást és ezt szívtam meg.
              Akkor javasolnám hogy egy ilyen mindig legyen kéznél:
              https://ipon.hu/shop/termek/victoria...ulekony/541494

              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Aztán amikor hasra fordultam , felsírtam mint Zsan dárk a máglyán .
              Hát igen, elég "kellemes" tud lenni a dolog. Legközelebb hozz naptejet is...
              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2018 júl. 30, 21:52.

              Komment


                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                oalj ragadóssága miatt nem bírja az állást és ezt szívtam meg.
                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jelzem volt nálam akkus kompresszor, csak úgy gondoltam megoldom tüdőből. Így Redbull a király mert Ő be tudja rúgni a Czetkát

                Komment


                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Redbull a király
                  Őt jobban vitte a lendület.

                  Komment


                    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Hát a böcsület
                    Köszi az őszinteségedet! egyébként, amikor pékáruért távoztam, akkor hangzott el a kérdés, ki igényel fűszert, és amint visszatértem a gangra, akkor már ment a susmus... meg a röhögés...

                    Komment


                      Így Redbull a király mert Ő be tudja rúgni a Czetkát
                      Köszönöm az elismerő szavakat dagad is tőle a májam, de lehet hogy csak a sok béküléstől van

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Hát a böcsület úgy kívánja valljak: én raktam bele de mert megfegyelmeztek hogy kajával nem viccelünk kiszereltem belőle és áttettük Gabinak aki megette férfiasan (Ő tudott róla), így nem teljesen értettem hogy a kb 3 másodperc tartózkodás után is ilyen goromba lett volna. Majd jövőre békülnünk kell!
                        Egyébiránt itthon kifújattam kompresszorral a CZ karbit és működött rendesen bár nálunk nics gát ezért csak a garázsban börrögtünk. azt monták az oalj ragadóssága miatt nem bírja az állást és ezt szívtam meg.
                        Itthon pénteken és szombat éjjel is esett rendesen, ezt megúsztuk néhány cseppel, Joker sátra elriasztotta!
                        Ismeritek a jár a paprika vándorútra című számot?
                        Aztán ugyan az a paprika Joker tányérjában is landolt. AKI "MEGETTE AZ EGÉSZET!"
                        Természetesen nem én játszottam viszont jó figyelő vagyok de hát nem lehetett semmi mert másnap reggel mikor ébredezve álltam a ház előtt a kutyus Joker maradékának is a felét ette csak meg akkor világosodtam hogy ez ugyan az a pépör ami este Zénó Gabi Joker tányérjában is járt!
                        De már a Kutyának sem kellett..............
                        Legalább lesz min nevetni a 10. találkozón.
                        Emu bácsi király volt az Endurod nagyon tetszik milyen különlegességeket tartogatsz még?

                        Komment


                          Ebben a paprika ügyben kicsit én is hibás vagyok,egyrészt mert én hoztam,másrészt pedig adtam a lovat emu alá,kajdókukac barátunk heves tiltakozása ellenére.

                          Komment


                            kajdokukac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            milyen különlegességeket tartogatsz még?
                            Gyakorlatilag Emu rekordot tart, mert ő hozta eddig a legtöbb felvonulni nem akaró járművet ! ( Talán a BMW végigment )

                            Komment


                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Gyakorlatilag Emu rekordot tart, mert ő hozta eddig a legtöbb felvonulni nem akaró járművet ! ( Talán a BMW végigment )
                              Protestálok!
                              A BMW végiment ( nem talán)
                              Az MZ végigment de nem veletek, ráunt a társaságra
                              A Babettával el sem indultam mert belefáradtam a békülésbe.
                              A "Dongó" visszajutott csak ezért sokat kellett pedáloznom!


                              Komment


                                Akkor kicsit bővebben!

                                Az idei találkozónk is nagyszerűen sikerült, én nagyon jól éreztem magam! Örülök, hogy ilyen formában tudunk öt év után is együtt tölteni napokat.
                                Külön köszönetet mondanék a hölgyeknek, akik idén is vezették a "háztartást", és mindenkinek, aki a szombati vacsora előkészületeiben és kivitelezésében részt vett, Wsieversnek és RedBull477-nek pedig a pacal elkészítéséért, ugyanis hősiesen főzték az ebédünket öt órán keresztül a forró üst mellett a kánikulában.

                                A fotók pedig itt találhatóak:
                                https://www.dropbox.com/sh/0504csp26...ToqYDk7fa?dl=0

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X