Közlemény

Collapse
No announcement yet.

újra a pályán !!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    .......
    Beagle, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Az eredeti jobboldali dekni nincs meg véletlenül? Ha jó a 250-esre akkor az nekem nagy érték lenne.

      Komment


        #18
        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az eredeti jobboldali dekni nincs meg véletlenül? Ha jó a 250-esre akkor az nekem nagy érték lenne.

        .... mennyire

        Komment


          #19
          nagyon, nem beszélve az eredeti hátsó kerékagyról is és esetleg a légszűrőházról.

          Komment


            #20
            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nagyon, nem beszélve az eredeti hátsó kerékagyról is és esetleg a légszűrőházról.
            és a gumicső amivel a karbihoz megy a levegő

            Komment


              #21
              Azmennyire istentől elrugaszkodott dolog ha valaki egy krosszmotorral indulna amin lecserélik a bütykös gumit simábbra?

              Komment


                #22
                ....el van intézve ...

                Komment


                  #23
                  Joker a jobb fordulékonyság miatt lett átalakítva a hátsó traktus?? gondolok itt a hosszabb hátsó lengő villára, bár ahogy nézegetem a váz sem az övé volt gyárilag. Házasságot kötött! Az eredeti váz ? nincs ilyen?. Már használati tulajdonságai miatt kérdezem. A blokkot látva nem túrázásra tervezték. Gyári értékei?? ha nem titkos úgy mint a nagy víz túloldalán hol az szerepel nincs adat. Biztosan van gyártó ki többet kihoz a motorjából és nem szégyelli kiírni.

                  Komment


                    #24
                    a váz korabeli rajz után legyártva , ülés tank a haverom munkája ( a váz is ) futóművek , fékek az én munkám ( ebből-abból ) ---a motor teljesen gyári MAICO MD 250 ( persze rendbe téve 3 egy kicsit rendesebb karbi rátéve ) ---33 ló 6 seb ---- az egész , nem tudom hány kg --de fel tudom emelni 30cm magasra kb.....

                    Komment


                      #25
                      Akkor most hogy van ??? Meg lesz tartva a derby Egyeken , avagy elmarad ???? Felénk azt csiripelték a madarak , hogy problémák akadtak , így STORNO (!) . Így igaz ????

                      Komment


                        #26
                        zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor most hogy van ??? Meg lesz tartva a derby Egyeken , avagy elmarad ???? Felénk azt csiripelték a madarak , hogy problémák akadtak , így STORNO (!) . Így igaz ????
                        igen , de még azért nem írtam , mert kavarodik még a szar r , az elmarad és az elhalasztás közt .

                        Komment


                          #27
                          Csak ne túl későre halasszák , mert erősen befolyásolja a részvételi kedvet.... Mi az ok , ami miatt ez a történet ?
                          Soxszor beszélgettünk már róla , hogy jó volna rendezni végre Magyarországon is egy rendes "mért" versenyt a régebbi motorkerékpárok számára , akár kör- , háztömb-körüli , vagy felfutó jelleggel (külföldön talán ennek van a legnagyobb múltja ...) , de a bürokrácia , a pénzéhesség , sorra vakvágányra tereli a próbálkozásokat . A nevezési díj mértékének meg van egy lélektani határa, amit az amatőr indulók még hajlandóak lennének kifizetni , természetesen ez hatással van az indulók számára is .... Az szinte természetes , hogy a mentők, rendőrség jelenlétét , továbbá az útfelület lezárásának díját ki kell fizetni , de hogy egyéb bürokratikus elemek úgy vennék ki a részüket a "lecsóból" , hogy a költségek a befolyt összegek többszörösére emelkedhetnek,így a rendezés kifizethetetlenné válik ... (bár senki nem tart igényt jelenlétükre) Ez azért több mint bosszantó .
                          Más országokban ez másképp működik , nem akarják lehúzni az embert , nem kell fölöslegesen pénzt kiadni ... Ezért nincs széleskörű amatőr OT motorsport ebben az országban , csak némi próbálkozás , bohóckodás . Érdekes a Lengyeleknél , Cseheknél , Osztrákoknál miért más ...
                          Sajnálom hogy így esett, igaz magam nem igazán indulnék , de meg szoktam fordulni pár "összezördülésen " évente , és látom a küzdelmet a rendezők arcán, mivel megpróbálnak mindent megtenni azért hogy mind az indulók , mind a nézők jól érezzék magukat .
                          De azért Hajrá !

                          Komment


                            #28
                            jössz keszire ? ---csak mert szóban , kibontanám ezt a versenyzősdi dolgot . voltam eleget -mind két oldalon . nem ennyire fehér és fekete

                            Komment


                              #29
                              Sajnos nem hiszem hogy megyek .... az oka pedig egyszerű , a cégnél (az én és a feleségem részéről is) erre az időpontra esik a nyári leállás kezdete , így ide tervezzük (mikorra máskorra) a nyaralást is általában , hiszen a saját szabadságunkból megy a dolog . A többi szabadság nagy része pedig a téli leállásra van betartogatva ... . ( de azért igyexem ...) Csak nem össze akarnál veszni velem ?
                              . Sejtem hogy mire gondolsz . Igaz , nem szimplán fehér és fekete , éppen ezért bosszantom fel magam rajta . Az pedig hogy voltál mindkét oldalon őszintén kiváncsivá tesz . Jó volna - mint régen - pár jó sztorit végigröhögni a régi versenyek hangulatában , pláne mindkét oldalról . Kibontani ? - Érdemes ? Csak sz@r lesz tőle az ember hangulata . Inkább valami derűs témát , könnyűt , nem lehetne ?

                              Komment


                                #30


                                Már hogy ne lehetne vidámabb témát,illetve vidámabban felfogni,-a soros verseny elmaradhat,mert nem akar rajthoz állni aki éppen soros,-nincs pénze a nevezési díjra,de hátha ad majd neki valaki aki éppen soros.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X