Közlemény

Collapse
No announcement yet.

KOA NyáriTábor Csongrád 2017.07.07-16.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    KOA NyáriTábor Csongrád 2017.07.07-16.

    Szeretettel meghívjuk a Veteránfórum Tagjait!
    Idén CSONGRÁDON strandon lesz a KOA nyári tábora!

    Jöhettek végig vagy egy hétvégére akár 1 napra is!

    Részvételi árakkal jelentkezem hamarosan!


    Időpont:2017.07.07-16.(Péntektől-Vasárnapig).
    Sátorozás(háló)egyénileg lesz megoldva,mindenki készüljön magának-sátorral,lakó busszal,vagy lakókocsival kinek kedve és igénye szerint.

    Aki nem a strand területén szeretne megszállni ők egyénileg intézik magunknak a szállás foglalást tetszés szerint.

    Közös tartózkodó,konyha,sátorok kialakítása a tavalyi mintát követve történik!

    Kérek mindenkit aki szeretne eljönni hogy kajdocsi13@gmail.com e-mail címre vagy a 06 70 382 4914 jelezze részvételi szándékát és hogy hány fővel érkezik melyik naptól,milyen szállást szeretne!!!!

    Friss infók itt:

    A Klasszikus Olasz Autók Egyesületének fóruma ”¢ Téma megtekintése - VIII.Nyári Tábor Csongrád 2017.07.07-16.

    #2
    1200 / 24 óra -- ebben minden benne van -----csak kell szerezni hozzá egy olaszautós karszalagot ......
    Fergusson és taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Freudi félreolvasás... Esküszöm elsőre azt olvastam, hogy "... hány nővel érkezik..."

      Köszönjük szépen a meghívást!!!!!!!!!!
      OdinHEM, heeegany és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ezen felhívással kapcsolatosan Békés és Csongrád Megyei Fórumozók Figyelem!! Joker felhívására lehetne egy mini találkozót rendezni Csongrádon addig pedig egy közös gurulást??! Nem vagyok bogaras úgy , hogy össze dughatjuk a fejünket evvel kapcsolatosan is.
        Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Ezen felhívással kapcsolatosan Békés és Csongrád Megyei Fórumozók Figyelem!! Joker felhívására lehetne egy mini találkozót rendezni Csongrádon addig pedig egy közös gurulást??! Nem vagyok bogaras úgy , hogy össze dughatjuk a fejünket evvel kapcsolatosan is.
          Olasz a motorod:ugyi ?
          sepy és Fergusson kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Olasz a motorod:ugyi ?
            nekem Joker "parancskihirdetéskor" határozottan kifejtette ez otlevős és nem magamutogatós buli, tehát ha elmegyek az már jó, tehát az én nagy pofámat 7-8-án lehet levizitálni.
            Szolgálati közlemény Sanyinak mert csak ide tudok írni 7-8-án egyedül illetve Veletek kicsi sátracskámban alvósan.
            mátéapu, sepy és joker kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Hello! Joker "parancs hirdetését" nem olvastam, de a lényegét tekintve én szívesen átnézek Csongrádra a meghirdetett héten valamikor, motorral is akár(haha nem olasz), na meg amúgy is imádok a Kőrös Torokba fürdeni.

              Komment


                #8
                Joker „parancs hirdetését” nem olvastam
                Félreérthető voltam: ez személyes beszélgetés volt, ahol kifejtette hogy nekem mint tagnak, ezen a két napon illdomos odatolni a képemet, és ezt oly meggyőzően tette, hogy nem tudok ellentmondani.

                Komment


                  #9
                  na , látjátok , tudok én szépen is kérni .

                  Akkor most nyilvánosan is : senki nem jön veteránnal , nincs kiállítás, vonulás , ...stb ------fürdőzés , lazulás , hazudozás ...

                  Komment


                    #10
                    hazudozás
                    Végre valami amiben jó vagyok!

                    Komment


                      #11
                      Szervusztok!


                      Egy kérdésem volna,-melyik csongrádi strandon lesz a rendezvény?Csongrádon három strand van egy a városban valahol,egy a Köröstoroknál és valahol van még egy szabadstrand is a leírások szerint.

                      Nagy a kísértés bennem hogy egy rövid időre,mondjuk egy fél napra csatlakozzak a társasághoz,de ez nem biztos,mert ezer a gond.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #12
                        Csongrád Fürdő – ”¦ Csongrádi Gyógyfürdő és Uszoda”¦

                        Gyere csak !

                        Komment


                          #13
                          A Buszpályaudvar szomszédságában.

                          Komment


                            #14
                            Azon a hétvégén valamelyik nap szerintem én is átugrok akkor Csongrádra, egy nap erejéig. A "városi fürdőbe" lesztek? Azt hittem Kőrös torokban, mert ott van sátras kemping. 'majd megyek oda ahol épp előkerültök. Haha csak zárójelben jegyzem meg csongrádi borkimérés címét is tudom és nem rossz a csongrádi bor.

                            Komment


                              #15
                              Pontosított idő szombat reggel megyünk Kittivel sátorhelyet kérünk, Ő vas. reggel hazajön én estig maradni szeretnék. / 8. a reggel től /.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X