Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Budapest, Savoya-park veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Budapest, Savoya-park veteránbörze

    Valaki tud valamit a január 19-ei börzéről? Meglesz tartva? A legutolsó Szigetszentmiklósi börzén osztogatták a szórólapot, de a naptárba nincsen bejegyezve. Elméletileg a Campona parkolójában lenne. Ha valaki tud róla információt legyen szíves írja már le.

    #2
    soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a tulajdonos állítólag 'aggódott' a statikai terhelés miatt
      A tulajdonos tudhat valamit az építés körülményeiről.
      Gergőke, chemotox és 4 további látogató kedvelte ezt.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #4
        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lesz börze 19-én, de nem a Campona parkolójában (a tulajdonos állítólag 'aggódott' a statikai terhelés miatt ), hanem pár km-rel 'odébb', a Savoya parkban.
        A csőkulcs készletes emberke szokott oda járni? Mert akkor megkérek valakit, hogy szerezzen be nekem is tőle.

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            Most nagyon műveletlen alapnak fogok hangzani, de milyen csőkulcs Már csak hogy érdekelhet-e engem is...

            Komment


              #7
              UK kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Üdv Mindenkinek!

                ApaE
                , "ha nem vagyok túl pofátlan" vennél nekem is egy ilyen csőkulcsot? A bizonyos teleszkópcsavarhoz kellene.

                Komment


                  #9

                  Komment


                    #10
                    Nem hiszem hogy teljesen új infó lenne számotokra, de azért bemásolom ide az emailt amit ma kaptam. Bár gondolom mindenkinek elküldték aki bármikor e-mailezett az MGTSZ-szel.


                    "From:
                    mgtsz mgtsz (pannoniasok@gmail.com)
                    Sent: Wednesday, January 16, 2013 7:00:37 AM
                    To:

                    A rendezőség szeretné, ha mindnél többen tudnának a változásról.
                    Ha van olyan ismerősöd akit esetleg érint a január 19.-ei Camponába meghirdetett veterán motor börze annak küld el, hogy ne keresgélje a helyszínt hajnalok hajnalán feleslegesen.


                    "Tisztelettel meghívunk az első Savoya Veterán Börzére.
                    Mellékelten küldjük a meghívót, és ha tudod, rakd föl a honlapotokra, hogy technikai okok miatt nem a Camponában, hanem 3 km-rel odébb, a Savoya Park fedett parkolóházában lesz a börze.
                    Reggel sárgaruhás irányítók segítenek majd.


                    Üdvözlettel:
                    Márton János"



                    www.pannoniamgtsz.hu"


                    Jé, milyen ügyesen automatikus táblázattá alakít a fórum bizonyos szövegrészleteket.

                    Módosítás:
                    Most látom hogy nem olyan friss hír ez, ApaE már megosztotta két napja...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2013 jan. 16, 12:23.
                    sricsi70, és kedvelte ezt.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      #11
                      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Persze, ha ott lesz az ember, akkor megveszem mindenkinek. Vagy Szolnokon rá két hétre.
                      Előre is nagyon szépen köszönöm!

                      Komment


                        #12
                        Sziasztok!

                        Én is megyek 19.én, remélem találok valakit, aki ismer alu polírozó embert, a fékalapokat kellene felpolírozni, kissé kráteresek. Nekem meg se időm, se felszerelésem a polírozáshoz.

                        Hány órakor kezdődhet vajon?

                        Komment


                          #13
                          Én is mennék ha nemzárták volna le fél GyMS-megyét.Tél van és esett egy kis hó ja meg fúj a szél is

                          Komment


                            #14

                            Komment


                              #15

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X