Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Alumínium javítás, hegesztés, visszamunkálás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Szervusztok! Hááát.... Erre nem tudok jószívvel " tetsziket" nyomni. Körülbelül a szatócsbolti kerítés huzal spannolóra hajaz a működési " elve "! Sajnos van egy tippem: MINDENHOL a világban vannak " Kendácsiából " és " Kókány földről" származó tákolók.

    Komment


      #92
      ítélkezni csak a körülmények ismeretében lehet... én csak azt látom hogy ügyesen megoldotta. Persze azé azt is látom nem lett valami esztétikus. Szerencsére nem tett nagyobb kárt... s már annak is örülni kell hogy megmenthető a db.

      Komment


        #93
        Attilának igaza van . Engem inkább az zavar , hogy van olyan tapló gyökér , aki ilyen retkesen adj oda ( a bármilyen ) a munkadarabot egy másik valakinek . Megmunkálásra .

        Komment


          #94
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          hogy van olyan tapló gyökér , aki ilyen retkesen adj oda
          Még ettől különbeket is szoktunk kapni, pícsóbol, illetve trágya gödörben elakadt Maybach harckocsi motort is újítottunk már fel! Így már nem lepődöm meg semmin.


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          én csak azt látom hogy ügyesen megoldotta
          Végül is ha azt nézzük, megoldotta. De hogy ,,ügyesen", mondjuk inkább, a lehetőségeihez mérten.

          Komment


            #95
            Click image for larger version  Name:	image_37452.jpg Views:	4 Size:	895.4 KB ID:	226328 Click image for larger version  Name:	image_37454.jpg Views:	4 Size:	584.0 KB ID:	226329 Click image for larger version  Name:	image_37455.jpg Views:	4 Size:	841.9 KB ID:	226330 Click image for larger version  Name:	image_37456.jpg Views:	4 Size:	701.5 KB ID:	226331 Click image for larger version  Name:	image_37457.jpg Views:	4 Size:	1.02 MB ID:	226332

            Most nem kimondottan hegesztés, de az is van benne.
            Porsche 906 motorra gáz szinkron rudazat készítése fotó alapján! Még horganyozás előtt fölpróbálva.
            Utoljára szerkesztve a következő által: maradona67; 2021 jan. 23, 20:06.

            Komment


              #96
              Üdv.Van nálam javításon egy Eicher traktor,'70-es évek beli,a kuplung kiemelő karok a kinyomócsapágytól elkoptak.Volna lehetőség a felhegesztésre?3 darabról lenne szó,mennyibe kerülne,és nagyjából mennyi idő?

              Komment


                #97
                Irtam PM-et. valószínüleg hegeszthető, mivel a 70 es években már tudtak minőséget is önteni, jó pár kuplung békát hegesztettem, de ilyen mérvű kopással még nem találkoztam.

                Komment


                  #98
                  Ilyen durva kopást még én sem láttam,még bontatlan volt.Konkrétan széthajtották.Igazából,váltó kivételével teljes felújítást kap a traktor.Ma raktam fel az új hengerszettet,tegnap a fékeket raktam össze,meg a véglehajtásokat.Lassan jön az új kuplung szett,aztán mehet össze végre.
                  Olvastam a PM-et,köszönöm a válaszod.A tulaj mégis megrendelte a szettet.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X