Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fabetét felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fabetét felújítás

    Sziasztok,

    Érdeklődnék, hogy kinek volt már dolga jó szakemberrel ezen terütelen?

    Tudtok-e valakit ajánlani, esetleg referenciával?

    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztve a következő által: thema; 2020 jan. 30, 12:30.

    #2
    Én is üdvözöllek , és örülök hogy sokat tudhattunk meg rólad a bemutatkozásodból . Továbbá megtudtuk hogy mibe kellene fabetét és hová , meg hogy milyen fából ...
    Így , mivel képben van mindenki sokkal könnyebb lesz majd választ adni .

    Viccet félretéve ... Tudod itt az a szokás , hogy ha valaki csatlakozik egy rövid bemutatkozással kezdi , majd szót ejt az általa birtokolt vagy javítás alatt álló gépről is . Így , ha már tudjuk ki vagy, mely részen élsz , mivel "csapod el éppen a szabadidődet" , könnyen találhatsz márkatársra (gondolom nem hálószoba bútorra kell fabetét ...)is .
    Az után már a kérdésed , kérésed sem tűnik tolakodónak .

    Üdvözöllek köreinkben , tisztelettel : Zachar István
    sepy, Fergusson és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én is üdvözöllek , és örülök hogy sokat tudhattunk meg rólad a bemutatkozásodból . Továbbá megtudtuk hogy mibe kellene fabetét és hová , meg hogy milyen fából ...
      Így , mivel képben van mindenki sokkal könnyebb lesz majd választ adni .

      Viccet félretéve ... Tudod itt az a szokás , hogy ha valaki csatlakozik egy rövid bemutatkozással kezdi , majd szót ejt az általa birtokolt vagy javítás alatt álló gépről is . Így , ha már tudjuk ki vagy, mely részen élsz , mivel "csapod el éppen a szabadidődet" , könnyen találhatsz márkatársra (gondolom nem hálószoba bútorra kell fabetét ...)is .
      Az után már a kérdésed , kérésed sem tűnik tolakodónak .

      Üdvözöllek köreinkben , tisztelettel : Zachar István
      kedves Istvan,

      Szeretek kevesse feltuno online eletet elni, nem ertem miert feltetele a kerdesemnek, hogy ki vagyok, hol elek, es mi a hobbim.
      A passziv-agressziv, leereszkedoen vicces es csipkelodo hozzaszolasodbol arra kovetkeztetnek, hogy ez valami kotelezo elem lehet, amit elmulasztottam. Ha az lett volna, akkor nem regisztralok.
      Az egyetlen relevans kerdes a jarmu tipusa lehet, ez esetben egy autorol lenne szo, ami egy Lancia Thema.

      Koszonom a szivelyes udvozletet,
      Thema



      Komment


        #4
        Kedves Thema!

        Kevéssel a megindulása után regisztráltam a fórumra és a regisztráció után,következett egy kedves felszólítás,hogy mutatkozzam be.Olvasván a fórumon megjelent addigi bemutatkozásokat és egyéb írásokat én,akkor komolyan vettem és írtam egy nem kitárulkozó,de azért jó pár soros írást,mert ide szerettem volna tartozni,megjegyzem azóta is itt vagyok.Azóta elfolyt egy kevés víz a Dunán,sokan jöttek és mentek,voltak közös találkozóink,főztünk,aláírást gyűjtöttünk az Okmányait vesztett járművek forgalomba helyezéséért,igaz nem lett belőle semmi,-de ettől független összekovácsolódott egy barátinak mondható társaság.

        Megértem azt is,hogy nem mindenki szeret online életet élni és hidd el,ha ismernék a környezetemben olyan szakembert,aki garantált minőségben fabetét felújítást végez,akkor közölném azt veled és próbálnék kapcsolatot építeni kettőtök között,akár írsz bemutatkozást,akár nem.

        Végezetül nem kötelező a bemutatkozás és nem követtél el semmilyen mulasztást de,ha mindenki így tenne,-nem lenne egy olyan társaság,akikhez azért bizalommal lehet fordulni,mert segítőkészek vagyunk.Meglehet az is,hogy egy pár nap múlva,válaszol majd a kérésedre egy fórumtársunk,aki ismer olyan szakembert,aki fel tudja vállalni az általad kért munkát.


        Üdvözlettel:Che (Kotasz József Orosháza)
        Titus, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          thema eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A passziv-agressziv, leereszkedoen vicces es csipkelodo hozzaszolasodbol arra kovetkeztetnek, hogy ez valami kotelezo elem lehet, amit elmulasztottam. Ha az lett volna, akkor nem regisztralok.
          Nem éreztem annak ... ha agresszív vagyok az nem ilyen , " leereszkedő "? ... hmm , le kellett . Bemutatkozni valóban nem is kötelező .
          Mindössze arra próbáltam utalni hogy azzal nem érsz semmit ha Pécsi vagy, én meg Derecskén tudok mestert . Vagy ha a mester MB -ken szokott asztalos ipari munkákat csinálni , pl Lancián nem , és nem is vállal . A "Thema" nick -ból nem derül ki minden ...
          Tudod ez egy közösség , ezért lett volna illendő . Ha már regisztráltál , írtál... de ajtóstól a házba ? Olyan mintha csak azért mennél be a szinházba hogy a mellékhelységet használd. Nem, nem a nevedre kíváncsi senki , és a címedre sem . Csak vonalakban tájékozódik , mégis hogyan tudjon az ember segíteni . És ne érezd magad megbántva (?) ...
          Egyébként én saját magamnak csináltam a furnérozást a Fiat-on , igaz ennek már vagy 25 éve . Akkor asztalos sem nagyon volt (pedig egy intarziához értő jó lett volna ) , örültem hogy furnért tudtam szerezni...
          Titus, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            thema eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok,

            Érdeklődnék, hogy kinek volt már dolga jó szakemberrel ezen terütelen?

            Tudtok-e valakit ajánlani, esetleg referenciával?

            Köszönöm!

            igen van rá ember , 20 / 35 55 955

            Komment


              #7
              Köszönöm szépen! Neked dolgozott már a kolléga?

              Komment


                #8
                Rádi László nyíregyháza, nekünk bevált, nagyon nagy mester.

                Komment


                  #9
                  thema eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm szépen! Neked dolgozott már a kolléga?
                  ............................megtaláltad ?

                  Komment


                    #10
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    ............................megtaláltad ?
                    Igen, koszonom! Hetfon hivom, mert ma estere sikerult kiimadkozni a muszerfalat

                    Komment


                      #11
                      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      ............................megtaláltad ?
                      Beszéltünk, de sajnos ő már nem vállal ilyesmit.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X