Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Főtengely derékszögelés BAZ-megyében

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Főtengely derékszögelés BAZ-megyében

    Sziasztok!
    Neharagudjatok ha rosszul látam de szétnézve a forumon legalábbis ebben a részben nem találtam ilyet.
    A kérdésem az lenne hogy valaki tud e olyan pannonia szaki-t aki tudna nekem derékszögelni.
    A legjobb az lenne ha valahol Baz megyében lenne az illető de postai uton is jó lenne.

    #2
    Miskolcon a győri kapuban van egy szaki, fura stílussal, de jó munkával. A nagyfeszültségű vezetékeknél kell bemenni, szerintem ő meg tudja oldani neked, mind a derékszögelést, mind a felújítást.
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Domi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      van egy szaki, fura stílussal, de jó munkával.

      Mesélnél erről kicsit ?-csak úgy , kiváncsiságból

      Komment


        #4
        Semmi extra, csak nem egy közlékeny emberke...

        Komment


          #5
          nem BAJ HA A KEZE JÁR ÉS NEM A SZÁJA, DE KÖZBEN TUDJA MIT CSINÁL!,csak sajnos ebből van egyre kevesebb.Azt hiszem egyre sűrűbben találkozunk " vetítő" gépekkel egyenes arányban a nagy gyakorlattal rendelkező öreg szakik, mesterek munkából való kiesésükkel.No ezt jól körbe írtam ezért bocs.
          dongos78, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            A Győri kapuban az esztergályos fazon lakik és dolgozik, nem akarom rontani az üzletét, de sajnos elég drága és van, amikor nem is dolgozik valami jól, de ez persze csak az én véleményem... Pannónia főtengelyfelújításra tudok embert, szintén miskolci, Hejőcsabán lakik, tűgörgősre alakítást is vállal, ha kell valakinek elérhetőség, privátban megadom.

            Komment


              #7
              Hello Gergő!

              Szeretném megtudni hogy neked van valami tapasztalatod a tűgörgős átalakításról? Esetleg ahogy ígérted meg adód a csabai szakember elérhetőségét?
              Válaszod előre is köszönöm!

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X