Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sr2 Nyereg kárpitozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sr2 Nyereg kárpitozás

    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni.
    Tud e valaki olyan szakit aki ismeri az sr2-s Simson ülését és készített már jó minőségben.Pest környékén elsősorban.Anyagom van minta is.
    Köszönöm.
    Üdv.
    Sheriff
    mátéapu kedvelte ezt.

    #2
    Szervusz!

    A Va..rán rendszeresen hirdetnek SR2 üléshuzatot,bár nem nagyítottam ki soha a képet,de elég jól néz ki.Szerintem,ha elviszed az anyagot és a mintát,egy cipőfelsőrész készítőhöz,az is meg tudja csinálni szépen,legalább is az öreg tűzőnők nagyon tudtak.

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #3
      SHERIFF eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!
      Szeretnék segítséget kérni.
      Tud e valaki olyan szakit aki ismeri az sr2-s Simson ülését és készített már jó minőségben.Pest környékén elsősorban.Anyagom van minta is.
      Köszönöm.
      Üdv.
      Sheriff

      Üdv!

      Ezen az oldalon olcsón lehet huzatot találni:

      Kamioldmotorpont bolt pont hu oldalon találni Simson Shul almenüben.

      remélem segítettem
      sepy és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Köszönöm a tippet de sajnos ezen már túl vagyok nem szívesen vállalják.Ezért keresek olyan mestert aki már készített ilyet és meg van az eredeti szabásmintája.Üdv.
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nekem van vagy 3 huzatom is, igaz nem a legjobb állapotban, de mintának több mint tökéletes, de azt ajánlom vegyél ujjan nem egy horror összeg és a minőség is tökéletes.

          Komment


            #6
            Szia Sammler!Elnézést csak most vettem észre hogy írtál.Mi lenne az ára az egyik mintának való huzatnak,vagy esetleg menne kölcsön is és vissza küldeném miután le venném a mintát.Nekem is volt egy eredeti teljesen egyben volt csak néhány kisebb szakadás volt rajta de mintának jó lett volna,csak oda adtam egy cipésznek hogy vegye le róla a mintát csak egy év múlva a felét adta vissza és el sem készítette.Üdv.
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X