Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Esztergályos kerestetik!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Mesterem hála az égnek megtanított annyira esztergálni minket egy 300as műszerészesztergán annyira dolgozni, hogy ha kell akkor meg tudjuk csinálni amit kell és sajna itthon csak ötvös és nem gépműhely van, pedig kovácsolni is tanultam két évig hobbiból
    Szerintem te ugratsz minket. Lehet, hogy már kész is a cucc és lesed a pillanatot, amikor majd feltöltöd a kész generátorról készült képeket, hogy leessen az állunk. Egy szavadban sem kételkedem, amit leírtál. Ezek szerint egy kiváló ötvös-géplakatos-forgácsolós emberrel levelezgetünk, aki céges ügyekben is igen tájékozott. Már csak azt nem értem, hogy a műszaki rajzzal miért nem boldogulsz egyedül.

    a műgyantás megoldásba nem csontkukacot meg falevelet hanem némi karbonszövetet gondoltam legvégső esetben, és ha már a formajeggyesótót is abból csinálják akkor asszem egy generátort megbír
    Na mindegy, jót nevettem a hozzászólásodon, mert számomra világos az ügy. Sok sikert az "alternatív műszaki megoldáshoz".
    Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 febr. 11, 10:27.

    Komment


      #32
      mesteremnek volt egy olyan megállapítása hhy a szerszám drága úgyhogy tanuljon meg aki akar alapsznten boldogulni ezekkel a masinákkal. céges ügyekben muszály otthonlenni ha az embernek nem volt megfelelő mellbősége az ékszerbolti eladáshoz:-) :-) a műszakirajzot pedig mea culpa de nem vittem túlzásba :-) ha valamit nem érrek vagy nem sikerül akkor kérdezek vagy utánanézek. és mégegyszer köszönöm Jokernek a seítséget és a látogatást csodaországban, és remélem ízlett neki a söröcske:-)

      Komment


        #33
        Nem hágtam még a nyakára , mert ma pasta volt paradicsomos halas szaftal .
        Majd holnap , kicsi sunka , lilahagyma .......

        Komment


          #34
          remélem nem hagytam túl nagy nyáltócsákat a szépségek előtt

          Komment


            #35
            Mesterem hála az égnek megtanított annyira esztergálni minket egy 300as műszerészesztergán annyira dolgozni, hogy ha kell akkor meg tudjuk csinálni amit kell
            Én 3 évig tanultam az EAN 1000 es esztergán, de mikor odaállítottak az MVE pad mellé ,tele lett a gatya.
            Majd holnap , kicsi sunka
            Na akkor nekem ne dumáljál, hogy szarul megy a bolt !

            Komment


              #36
              köszönöm Jokernek a seítséget és a látogatást csodaországban, és remélem ízlett neki a söröcske:-)
              Na szépen vagyunk. Minket itt gépeltettek az urak maguk között pedig "megbótolták". Legalább a dobozról, vagy üvegről kérünk egy képet!

              Komment


                #37
                maguk között pedig „megbótolták”
                Lehet,hogy joker már ráunt a virtuális sörökre.

                Komment


                  #38
                  madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Lehet,hogy joker már ráunt a virtuális sörökre
                  Az lehet. Még én is lógok neki eggyel

                  Komment


                    #39
                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    maguk között pedig „megbótolták
                    Bizony , úgy néz ki ! De - pénzt megint nem fogok látni

                    Komment


                      #40
                      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Még én is lógok neki eggyel
                      Szrintem az nyárra , a Tiszára még kamatozik is...

                      Komment


                        #41
                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szrintem az nyárra , a Tiszára még kamatozik is...
                        Mekkora kamattal számolunk?
                        Csak hogy tudjam, kell-e beszereznem egy Pille utánfutót az MZ mögé

                        Komment


                          #42
                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pille
                          Már a neve se jó ...mondjuk ,ha átírod -nehéz pótkocsira ....

                          Komment


                            #43
                            Ez utóbbira szavazok én is!! Ha-haAttila hamarosan felrakja az idejét!

                            Komment


                              #44
                              http://m.cdn.blog.hu/ub/ubisali/image/DSCF7789.JPG

                              Komment


                                #45
                                Ebben már a pálinka is benne van?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X