Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Esztergályos kerestetik!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Nem jó! Ilyet ne hozzál csak pálinkában

    Komment


      #47
      nem csak több gyümölcs van benne mint a kepiben:-)

      Komment


        #48
        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem jó! Ilyet ne hozzál csak pálinkában
        Idén csak körte és alma lett, szilvát sajnos most nem tudtunk szerezni
        De a körte is príma lett!
        Szilva "csak" ágyas formában van, alma alapból. Meg áfonya...
        Meg hogy az egészségünket még jobban őrözzük, lett némi galagonya, és csipkebogyó is, szintén alma alapból...

        A sör meg legyen sör! Tavaly csalódtam éppen eleget, amikor kóstolgattam az extra erős, extra dry, extra aszalt szilvás, stb. söröket. Mind csapnivaló volt! Maradok a jó öreg bevált tipusoknál (sima Borsodi, Soproni, stb)
        Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 febr. 12, 14:56.

        Komment


          #49
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          De - pénzt megint nem fogok látni
          .......Akkor láss!Ezeket mind befizetem belőlle aztán még benzinre,lóversenyre és csajokra is költöm a maradékot!Csak pozitívan!!!!!

          Komment


            #50
            Apacsavó ha a Feleséged néha bele olvas, hogy mire Herdálod az Óriás nyugdíjad megvonják az apanást

            Komment


              #51
              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              megvonják az apanást
              Azt! Meg az anyanást is! Mindent!

              Komment


                #52
                Szevasztok!

                A Rákóczinak is elég "kanyán" áll a bajsza,de ennyi "sárgaság" láttán,nem is csoda.Azért nem kell betojni,hamarosan választások,új kormány,még jobb fizetéssel,nekünk meg még több sárgaság.Fel a fejjel fiúk,úgy is csak addig tart,amíg el nem múlik,vagy amíg bele nem döglünk.

                Üdv:Che

                Komment


                  #53
                  http://m.youtube.com/watch?v=kGhk6a59BK4lóverseny:-) aztbse tudom mikor jártam utoljára lovardában:-) :-) azt a horrorisztikus képet azzal a sok sárgacsekkel jujj minden hónapban fáj a pénztárcám miután kiszevedtem őket, oszt kérhetek a háziasszonykától kölcsön alkatrészre:-) :-) az ominózus söricilinnek szerintem igen kellemes ízvilága van a sarkibótban kapható extradráj meg extra citromsavashoz képest a belga csodákkal ellentétben meg sörízű és jelentősen árhatékonyabb :-) :-) bónusznak mwg egy kis zenebona:-)
                  http://m.youtube.com/watch?v=kGhk6a59BK4

                  Komment


                    #54
                    Nekem mindíg mondták "kisfiam válogasd meg a társaságod" na most ,hogy legyen? sörről dalárdázni és közben nyalni!!

                    Komment


                      #55
                      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Már a neve se jó ...mondjuk ,ha átírod -nehéz pótkocsira ....
                      Esetleg ilyen utánfutóval megfelel? https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                      Komment


                        #56
                        Üdv!
                        Nem tudom mennyire vagyok jó helyen, de én szerintem ESZTERGÁLYOST keresek, mert egy tengelyt szeretnék legyártatni, ami 700 mm hosszú.
                        Mindezt Budapest, vagy pest megye DK-i részén.

                        Komment


                          #57

                          Komment


                            #58
                            korompaiistvan, van egy megbízható gépgyártó itt Érden, lehet vele tudnál megoldást találni a problémádra. Nekem teleszkóp szárakat köszörült és nem gányolta el. Ha ez a környék megfelel megadom az elérhettőségét privatban.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X