Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyújtás felújitás ?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gyújtás felújitás ?

    Üdv mindenkinek! Tud-e valaki ajánlani Csongrád megyében (vagy közelében) olyan szakembert vagy műhelyt aki szívesen foglalkozik veterán motorkerékpárok komplett gyújtás/dinamó felújításával? Az én esetemben Izs49 motorkerékpárrol lenne szó. Van sok villamossági műhely, de amikor mondom miről van szó, nem kapkodnak a munkáért. Mondjuk érthető, mert nem jellemző hogy ilyenre vannak ráállva. Köszönettel, Mihály
    oldstupid és heeegany kedvelte ezt.

    #2
    Hát most nem nézem meg, hogy Cserkeszőlő még Csongrád vagy már Békés megye, de ott van egy veteránautószerviz, a főút mellett...nem tudom, hogy motorokkal foglalkoznak-e: 06 56 320 020; 06 20 571 95 34.

    Szevasz:

    Ákos.

    Komment


      #3
      Cserkeszőlő nincs messze innen, megérdeklődöm. Ha másnak is van infója, kérem ossza meg. Köszönöm! Üdv, Mihály.
      Utoljára szerkesztve a következő által: volomisi; 2011 szept. 20, 18:58.

      Komment


        #4
        Nekem lenne egy mágnesgyújtásom. Állapota szinte új, de mégis alacsony fordulaton nem, vagy csak kihagyva ad szikrát. Kérdezném hogy tudtok-e Esztergom-Tatabánya-Budapest körzetében helyet ahol delejeznek mágnest, mert gyanúsan ez lehet a gond. Egy Bosch márka és 70 éves...

        üdv,8

        Komment


          #5
          Üdv! Anno 2 éve a Pannónia T5H-m lendkerekét küldtem el postán a Borsmagnet KFT-hez Budapestre, delejeztetni. Azelőtt hasonló problémáim voltak mint pl világítás gyenge, gyújtás kihagyott stb. Azóta az alapjáratot le tudom vinni kb 1 másodperc/fordulatra! Nem vicc valóban igy van! világítása tökéletes, töltés kíváló lett. Csak ajánlani tudom őket! Tel: Bors László 06/30-9612103
          Üdv: Gergő
          soveny és sepy kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X